50 Cent oskarża Diddy'ego o zlecenie zabójstwa 2Paca

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News, R.I.P.
dodano: 2023-10-11 18:30 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Temat morderstwa 2Paca wciąż rozgrzewa świat hip-hopu. Niedawno swoje zdania w tej sprawie przedstawili między innymi Ice-T i Suge Knight, a teraz trzy grosze dodał 50 Cent.

W poniedziałek 9 października członek G-Unit zamieścił na Instagramie posta, w którym napisał, że za zaaranżowanie zabójstwa odpowiedzialny był sam Diddy. "Cholera, więc morderstwo Paca zostało zaplanowane przez braterską miłość [Brother Love]. Czas szukać prawnika. G**** może się przylepić" - czytamy w treści posta, w którym widać legendarne zdjęcie Paca i Suge Knighta siedzących w samochodzie w noc, w którą strzelano do Shakura. Warto tutaj wytłumaczyć, że Brother Love to kolejna ksywa Diddy'ego, jeszcze z 2017 roku (wykorzystywana też przy jego najnowszej płycie "Love"), chodzi zatem bezpośrednio o Seana Combsa. Fifty podbił to mówiąc na jednym z koncertów, że nie chodzi na imprezy Diddy'ego, bo to on jest winny śmierci 2Paca.

Od lat w środowisku krążą plotki, że Diddy mógł mieć coś wspólnego ze śmiercią Paca. Jednak nigdy nie postawiono mu żadnych zarzutów, a on sam zaprzecza wszelkim oskarżeniom. Plotki opierają się głównie na tym, co w 2008 roku podczas przesłuchania policyjnego powiedział Duane "Keefe D" Davis, zatrzymany przez służby miesiąc temu w sprawie śmierci Shakura. Właściciel Bad Boy Records miał rzekomo zaoferować mu milion dolarów za zabicie Paca i Suge Knighta, bo jak mówił Davis, chciał się ich pozbyć. Jednak po śmierci rapera gangster stwierdził, że nie otrzymał obiecanych pieniędzy.

Przypomnijmy, że 29 października 50 Cent wystąpi w Łodzi - wraz z nim Busta Rhymes i Jeremih.

Sprawdź też:
Zabójstwo 2Paca - aresztowano podejrzanego... po 27 latach!

Ice-T i Suge Knight komentują aresztowanie w sprawie 2Paca

Kota The Friend nagrał najlepszy album tego lata (roku?) - "Protea"

Promocja tylko u nas:

AZ, Paktofonika, Molesta, Mor W.A. i Killaz Group w Łodzi - bilety tańsze o 5% tylko z kodem POPKILLER5DAYONES

DJ Paul w Warszawie - bilety tańsze o 5% tylko z kodem POPKILLER5

Tagi: 

90'
Teraz 50 Cent oskarża Diddy'ego,pokaż dowody na to przecież od 96 minęło już tyle czasu dalej nic tak jak z zabójstwem JMJ czy Big L też nic widocznie komuś nie zależy na tym żeby ta sprawa wogle została wyjaśniona bo nie znaleziono sprawców tych zabójstw.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>