Lollapalooza Berlin 2023: udany finał letniego sezonu festiwalów. Znamy termin kolejnej edycji!

Lollapalooza Berlin 2023 | Aftermovie

Tegoroczna edycja Lollapaloozy Berlin przebiegła pokojowo i przy najpiękniejszej aurze. Ponad 60.000 festivalowiczów bawiło się podczas 7. edycji tego kultowego festiwalu godnie zamykając przy tym sezon letnich festiwalów open air. Po ostatnim występie organizatorzy ujawnili termin kolejnej edycji: zobaczymy się ponownie na terenie Stadionu i Parku Olimpijskiego w Berlinie już 7. i 8. września 2024 roku.

Sprzedaż biletów typu Early Bird już ruszyła! Wszelkie informacje na temat kategorii biletów znajdziesz na stronie: https://www.lollapaloozade.com/tickets

Tegoroczny line up Lollapaloozy Berlin był różnorodny, barwny i z gwarancją jakości. W sobotę spektakularne występy takich zespołów jak Mumford & Sons, David Guetta, Ava Max, Zara Larsson, Alligatoah czy The Blaze wprowadziły fanów w euforię.

Niedzielę ukoronowały występy takich międzynarodowych gwiazd jak Imagine Dragons, Macklemore i Jason Derulo. Dodatkowym highlightem dnia był pierwszy występ gwiazdy k-popu w historii Lollapaloozy Berlin: B.I. Raper zaczarował wszyskich swoim energetycznym występem. Dodatkowo nie zabrakło newcomerów takich jak Lina, Anaïs, Baby B3ns czy Marie Bothmer
 
Lollapalooza Berlin to nie tylko muzyka. To świat pełen artyzmu, sztuki, mody i ekologii. Parki rozrywki takie jak Fun Fair, Fashionpalooza, Kidzapalooza i Der Grüne Kiez poprzez różnorodność doznań i kreatywności sprawiały okazje do wymiany opinii i poznawania nowych ludzi.

Team Lollapaloozy Berlin chciałby podziękować wszystkim festivalowiczom, przyjaciołom, sponsorom i współpracownikom za udaną tegoroczną edycję. Do zobaczenia za rok!

W ramach podziękowań chcielibyśmy poinformować o oficjalnych VODach prosto z Lollapaloozy Berlin 2023. Znajdziesz je na stronie:
https://www.magentamusik.de/collection/lollapalooza-2023

Lollapalooza Berlin
7. & 8. Września 2024
Teren Stadionu i Parku Olimpijskiego w Berlinie, Niemcy
http://www.lollapaloozade.com

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>