Mata zaczepia O.S.T.R.'a i staje w obronie Żabsona

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-09-09 11:48 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 19)

W utworze "Rózowe OSH33" Mata wprost zaczepił O.S.T.R.'a i stanął w obronie Żabsona. O co chodzi?

O.S.T.R. pojawił się w podcaście Żurnalisty, gdzie wypowiedział się m.in. o tym, czemu nigdy nie poda ręki Żabsonowi: "Nie uważam, żeby jako człowiek na to zasłużył. Paru moich znajomych spotkało z jego strony wyjątkowe chamstwo. Uważam, że nikt z nas nie ma prawa tak gwiazdorzyć"

W zawartym na płycie "<33" numerze "Różowe OSH33" Mata nie strzelał w niebo, a dodatkowo uderzył podwójnie, bo w wersach znalazła się podbitka nagrana przez Żabsona, któremu Mata użyczył tu miejsca:

"Dzwoni O.S.T.R. mi na iPhone
Tłumaczy dwie godziny, czemu w jego opinii ku*wą jest Żabson [chyba ty - dopowiada tu Żabson]
W ch*ju mam to no i wychodzę na balkon
Kręcą brudy na nas, jakby byli ku*wa pralką, ale franią rozje*aną
Chociaż się starają bardzo, leją wodę na podłogę i spływają za nią na dno
"

W dalszej części numeru Mata bardziej podgrzewa atmosferę wprost sugerując, że jeśli O.S.T.R. mu odpowie, to Macie przyniesie to zarobek. 

"Patrzcie na tytuł dissu, stare ch*je
Jak się splujesz, gwarantuje, że twój fanbase mnie spróbuje
Z ciekawości, potem na Glamrapie się zbuntuje w złości
A ja wypromuje Oshee
"

Sprawdź też: Kota The Friend nagrał najlepszy album tego lata (roku?) - "Protea"

***

Popkillery 2023 od środka - videorelacja z gali!

Tagi: 

dfsfs
pruje się scira znany z tego, że ma bogatych starych i jest debilem, a prawda jest taka, że Ostry by nawet z gnojem słowa nie zamienił gdyby jego synowie nie chcieli tego featu. Młodzi nie poznali się jeszcze na tym zdegenerowanym idolu
Sens
Po tych "linijkach" to już chyba ś.p.mata
xd jan
Banan jęczy coś do weterana sceny, nawet prostego rymu nie potrafi napisać i to ma być diss? Żałosny typ, szkoda tych młodych którzy tego słuchają i się tym inspirują.
Ya
Co za czasy kiedyś taki mata to byłby rozdeptany jak robak na chodniku a dziś takie gnoje szczekają uważają sie za Bog wie kogo Wstyd zero pokory i wiedzy gdzie wasze miejsce w szeregu maty sraty taty dzisiejsi pseudo raperzy
Urszula
tego gowna nie da sie sluchac bez hajsu starych sprzatalby kible
yunior01
Mam nadzieję że Adam zachowa się jak na rapera przystało, przy okazji wyjaśniając te różowe siki które to niby mielibyśmy pić bo to przecież samo zdrowie.
Sz mata
Ej się nie sraj ,pierdzisz się gówniarzu, kim ty kurwa jesteś w ogóle pajacu ? Żabson Mata ? Oh my ...
Boomer Żyje!!!
O.S.T.R nie przejmuj się tym debilem idolem młodego pokolenia on ci może co najwyżej pucować ci buty on nawet nie dorasta ci do pięt ten matczak i on uważa się za niewiadomo kogo rapera HAHAHAHA HAHAHAHA.
Sens
Spróbuje, plujesz, wypromuje, gwarantuje - zajebiste rymy.
Zd
No i bardzo dobrze tak staremu dziadowi, po co się spina do małolatów? Żal dupe ściska?
Sbk
Akurat te banany mogłyby mu jedynie buty czyścić. Ostr to weteran sceny z zajebiście dużym i dobrym dorobkiem, a te bananki robią hiphajspolo a nie muzykę dzięki dzianym starym, bo bez tego byliby niczym .
szm
Nie spina, tylko powiedzial, ze nie poda reki zabsonowi, bo ten sie nie umie zachowac. Brak Ci ktorejs klepki? Jebac Zabsona i Mate tez jebac
wTF
spina do małolatów ? kiedy
pffhaha
Żabson? Mata? Ctkj?!?!
Tutek
Ciężko się to czyta, słuchać nie próbuję nawet
Lil Lol
To jest auto-diss, reklama Oshee czy kiepski kawałek? Na szczęście to genialny Mata wiec macie wszystko w jednym. Może się nie zgadzać z Ostrym czy Peja, ale te pojękiwania i jaranie się, że ma twarz na butelce napoju jest po prostu żałosne. Te rymy, żeby po prostu się rymowało, taki poziom podstawówki. Po takim dissie to na miejscu Ostrego bym się zaśmiał, bo nie bym był w stanie potraktować tego na poważnie. Na jednym kawałku się wypromował na tym jakimi są patusami i ćpunami z kolegami i już dalej niestety nie jest w stanie pociągnąć swojej kariery i nic wartego uwagi nie nagrał. Potencjał był, a wyszedł kolejny taki sam mruczący pod nosem, nie potrafiący skleić porządnych rymów pseudoraperek.
Do dna z łakami
Czy takie jednostki jak Mata itp. ( nowa szkoła- o ile tak ich można nazwać ) grali koncerty w Holandii lub Anglii ? Jeżeli nie . Bardzo ciekaw jestem dlaczego ...;⁠)
Bazantarnia
Jak dla mnie to oboje sa asluchalni
Pozdrawiam
Ostr ujnia nie rap

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>