Mata odchodzi, ale SBM ogłasza nowego członka na FFestivalu

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-08-27 15:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

Kolejna edycja SBM FFestivalu dobiegła końca, w ciągu 4 dni na lotnisku Bemowo wystąpiło ponad 40 artystów.  Podczas koncertów pojawiło się również kilka ciekawych wydarzeń, o których warto wspomnieć.

Mata opuszcza SBM i ujawnia tytuł nowego albumu

Środa należała bez wątpienia do Maty, który podczas swojego solowego koncertu poinformował, że odchodzi z SBM Label:

Chciałem podziękować SBM, że nauczyli mnie latać i pora opuścić już gniazdo - powiedział raper ze sceny.

Podczas koncertu Solara i Białasa, Solar zagrał swój solowy numer "Nigdy więcej 2022", w którym ujawnił brakującą ksywę:

"Odejście Janka i Maty, pożegnanie z Beteem"

Dodatkowo Mata podczas koncertu ujawnił fakt, jak czytać tytuł jego najnowszego albumu i brzmi on "Serce". 

Guzior z nowym albumem w tym roku - prawdopodobnie

Ostatni album Guziora dostaliśmy w 2020 roku. Od tamtego czasu raper milczał, udzielając się bardzo sporadycznie w social mediach. Podczas swojego koncertu na SBM FFestivalu został zapytany o album, odpowiedział że za dwa-trzy miesiące powinno się coś ruszyć. Ile w tych słowach jest prawdy? To się jeszcze okaże, ale będziemy trzymać Guziora za słowo!

Nowy numer Solara i Białasa

Wydaje mi się, że dwa lata temu na SBM FFestivalu, który jeszcze odbywał się na Torze Służewiec, Solar i Białas zapowiedzieli nowy album. Natomiast od tamtej pory niewiele się podziało w tym temacie. Podczas swojego koncertu, który również był świetnym show honorującym 15-lecie działalności zagrali nowy numer. Czy to zapowiedź nowego albumu? Ciężko ocenić, natomiast na ten duet fani czekają już naprawdę długo. Nowy numer zaprezentował fanom także Young Multi.

Szaran podpisał kontrakt na scenie

Szarana możecie kojarzyć z udziału na projekcie "Hotel Maffija 3", gdzie udzielił się m.in. na numerach "Powodzenia Szaran", "TRAPI$ZON" czy "Zamki z piasku". Wcześniej raper publikował swoją twórczość na YouTube, a większej publice dał się poznać dzięki numerowi "Ponad blok". Podczas SBM FFestivalu Szaran oficjalnie podpisał kontrakt na scenie z SBM Label.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>