25. lecie splasha! - running order, update lineupu, ostatni gwizdek na zakup biletów

Powoli dobiega końca wyczekiwanie na rozpoczęcie jubileuszowej 25 edycji splash! festival w Ferropolis i będziemy mogli wszyscy wziąć udział w stworzeniu najlepszego splasha! w historii. Opublikowany został running order wykonawców, więc w końcu dowiemy się w jakie dni i o jakich godzinach zagrają m.in. Kendrick Lamar, Denzel Curry, NLE Choppa, YEAT czy Ufo 361. Oprócz tego ekipa splash! przygotowała kolejną urodzinową niespodziankę w postaci aktualizacji lineupu, który wzbogacił się o kilkanaście naprawdę wartościowych actów!

Do pokażnej listy wykonawców dołączyli m.in. Ivorian Doll, Lucio101, Bktherula, Tia Corine, Levin Liam i wiele więcej. 8 scen i około 140 twórców na festiwalu gwarantują najlepszą imprezę w Ferropolis w historii. Gdyby niespodzianek było wam mało to dodatkowo doszły dwa secret acty! Jeden z nich to headliner, który prawdopodobnie zaszokuje wszystkich uczestników 25-ego splasha. 

W dodatku do dziesiątek koncertów muzycznych na światowym poziomie zorganizowane zostały dwie sceny DJ'skie, które zagwarantują maksymalny turn up festiwalowiczom już od 11 rano! W chwili chęci odpoczęcia od muzycznego zgiełku czekać na wszystkich będą inspirujące strefy poświęcone modzie, sztuce i wielu innym kreatywnym aktywnościom. Poczynając od podcastów na żywo, debat, bitw freestyle'owych kończąc na interaktywnych formatach i niespodziankach związanych z współpracą ze Spaldingiem - możecie być pewni, że czeka na was rozrywka najwyższych lotów. 

Na stronie https://splash-festival.de/#info-anchor pojawia się mnóstwo informacji/wskazówek odnośnie wjazdu na festiwal, pola namiotowego, specjalnej formy kempingu glamping, busów kursujących na terenie itd. 

W sprzedaży są już ostatnie bilety! Znajdziesz je na stronie https://splash-festival.de/tickets Warto się pospieszyć, żeby móc spędzić ten wyjątkowy 25 splash! Festival razem z nami. 

 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>