Tau świętuje 10-lecie Bozon Records - nowy singiel i trasa koncertowa

W tym roku wytwórni Bozon Records, założonej przez Tau, stuknie okrągłe 10 lat. Z tej okazji raper ogłosił nową trasę koncertową, a także wypuścił nowy singiel - "El'azar".

Historię utworu przytoczył na Facebooku sam Tau: 
"El’azar” odzwierciedla historię mojego życia. Nagrałem ten kawałek wraz z innymi ponad rok temu, ale niestety z powodu awarii sprzętu cały materiał na nowy album przepadł bezpowrotnie. Z wyjątkiem tego utworu, który cudem został wydobyty z otchłani dysku. Można powiedzieć, że numer zyskał nowe życie. Tak jak kiedyś ja. Producentem bitu jest mój syn, który w chwili kiedy go stworzył miał 14 lat. Udało nam się nadać kawałkowi przystępne brzmienie pomimo tego, że była to tak zwana ,,wersja beta” i nie mieliśmy dostępu do projektu żeby wykonać profesjonalny mastering. El’azar zmartwychwstał" 

Do kawałka powstał refleksyjny, wspominkowy klip, który możecie zobaczyć poniżej.  

Z okazji dziesięciolecia Bozon Records Tau - wraz z DJ-em Chesterem - wyruszą w kwietniu w trasę koncertową, odwiedzą 10 miast, od Warszawy po Londyn, grając największe hity Tau. Trasa to jednak nie wszystko, co szykują, jak zaznacza sam raper - obchody dziesięciolecia wytwórni będą miały jeszcze większy rozmach. Oddajmy zresztą głos znów Tau:
To dopiero początek. Trasą koncertową ,,10/10 Tour” dopiero rozpoczynamy całoroczne obchody dziesięciolecia naszej działalności. Co będzie dalej? My już wiemy i zacieramy ręce, a Wy dowiecie się już niebawem i nie możemy się doczekać aż się tym z Wami podzielimy. To nowy rozdział! Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy wspierali nas przez ostatnie 10 lat, ale również tych, którzy nie mieli jeszcze okazji przeżywać z nami koncertów pełnych mocy. Wierzymy, że będzie to niepowtarzalny czas, który doda nam nowych sił i inspiracji do życia. Do zobaczenia pod sceną Bracia i Siostry.

TAU - 10 na 10 tour, rozpiska trasy: 

15.04 – Warszawa, Nowy Berlin
21.04 – Białystok, Piętro
22.04 – Lublin, Kazik
28.04 – Łódź, Willa
29.04 – Poznań, Schron
05.05 – Gdańsk, Bunkier
06.05 – Częstochowa, BywaSięTuiTam
12.05 – Kraków, Żaczek
13.05 – Katowica, SiXa
19.05 – Londyn, White Eagle Club / Klub Orła Białego

Bilety na koncerty można nabyć za pośrednictwem Goinghttps://goingapp.pl/selekcja/tau-10-na-10-tour

Zachęcamy także do śledzenia na bieżąco https://www.facebook.com/tau.bozon/ 

Do zobaczenia na koncertach!

Tau - El'azar

Tagi: 

gwegweg
Przyznam, fajny traczek. Buja na pewno

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>