Rondodasosa i czołowi europejscy DJ-e na trasie SO HARD!

dodano: 2023-03-16 23:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

SO HARD od kilku lat nakręca w Polsce grube trapowe imprezy, dbając zarazem o dostarczanie wartości dla kultury i nie ograniczając się do prostych rozwiązań. Tak samo na nowej trasie nazwanej właśnie "For The Culture", przy okazji której ściągnęli DJ-ów współpracujących z czołowymi raperami na europejskiej scenie, a na wielki finał zaprosili Rondo Da Sosę, jedną z najgłośniejszych ksywek we Włoszech.

Obecnie jesteśmy w środku trasy i wystąpili już Niro Tha DJ (UK, D-Block Europe), DJ Maxxx (Niemcy, tour DJ Ufo361) czy Bobo (Włochy, tour DJ Baby Gang), a jak wygląda rozkład jazdy na najbliższe tygodnie?

17.03 Kraków - SZAMZ - jeden z najpopularniejszych polskich producentów. produkuje muzykę dla największych światowych artystów, takich jak: Pop Smoke, Fivio Foreign czy Nicki Minaj.

18.03 Katowice - HILANA (Niemcy/Paragwaj) -  niemiecka DJ-ka o paragwajskich korzeniach. regularnie występuje w najlepszych klubach na Zachodzie. jej specjalizacją jest trap i afrobeats.

24.03 Wrocław - DJ JEEZY (Niemcy) - tour DJ Luciano oraz jeden z najpopularniejszych DJ-ów naszego kontynentu. występował na największych scenach i festiwalach w Europie, USA czy Dubaju. prócz niemieckich raperów, miał okazję współpracować z artystami, takimi jak: 50 Cent, P. Diddy i DJ Khaled.

Całość trasy zwieńczy występ włoskiego rapera RONDODASOSA 1.04 w Warszawie, na który bilety znajdziecie tutaj.

RONDODASOSA - jeden z najpopularniejszych raperów w Europie, który zyskał popularność na całym świecie, dzięki hitom takim jak „Shawty”, „Body” czy „Eurovision”.
Statystyki w serwisach streamingowych i mediach społecznościowych Rondo mówią same za siebie. To absolutna czołówka i jeden z najbardziej charyzmatycznych raperów młodego pokolenia! Na liście jego featów znajdziemy takich zawodników, jak np. Central Cee, Capo Plaza, Russ Millions, Tion Wayne czy Gazo.

Szczegóły znajdziecie na Instagramie SO HARD oraz w zakładce wydarzenia na FB. My na pewno wpadamy na finałowy event, a Wy gdzie zajrzycie?

Artykuł powstał w płatnej współpracy z SO HARD
 

Rondo x NEW YORK (Prod. NKO )

 
***

Skepta odbiera Popkillera i dziękuje polskim fanom!

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>