Warner pokazuje nową twarz - zdjęcia z imprezy Warner Unboxing

wydarzenie
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, R&B, Relacje
dodano: 2023-01-24 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Warner Music Poland otworzyło 2023 rok hucznym wydarzeniem - na zamkniętym czwartkowym evencie w warszawskiej Butelkowni na terenie Placu Konesera pojawiło się wiele gwiazd, a wytwórnia poinformowała o nowych ruchach i planach.

Przede wszystkim dowiedzieliśmy się o zacieśnieniu współpracy ze Step Records i BIGidea - wszystkie 3 marki wspólnie promowały wydarzenie, na miejscu znajdowali się też ich reprezentanci. WMP zapowiedziało chęć robienia w tym roku projektów niestandardowych, wykraczających poza gatunkowe granice - tak było też w czwartek, gdzie na dwóch scenach na przemian prezentowali się artyści przedstawiający brzmienia urbanowe i popowe. Wystąpili m.in. Smolasty, 730 Huncho, White Widow, Oliwka Brazil, Zui, Młody Klakson czy Zarzycki, a także gość z Serbii - Sergej Pajic. Pierwsi z nich odebrali poczwórną Platynę za "Pijemy za lepszy czas" a sam Smolasty także potrójną Platynę za album "Almost Goat". Huncho zaprezentował za to nadchodzący solowy singiel, w którym nie zabraknie pazura i drillowej energii.

Na miejscu można było spotkać szeroki przekrój artystów - oprócz występujących pojawili się m.in. Kafar Dix37, Intruz, Onar, Fu, WdoWA, ale też Floral Bugs, Ruskiefajki, PlanBe, Bilon, Szwed SWD, Te-Tris czy B.R.O. Nie zabrakło też wielu postaci z muzycznej branży czy mediów.

Zdjęcia autorstwa Jakuba Szarzyńskiego znajdziecie poniżej, za to fragmenty video na instastory i TikToku @popkillerpl

Galeria

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>