KęKę z kryzysem twórczym: "Nie potrafię nic zrobić"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-01-11 13:52 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 6)
Kękę

Kękę w 2021 roku informował o kryzysie twórczym i braku pomysłów na nowy album. W 2022 mieliśmy okazję usłyszeć go gościnnie na kilku utworach, jednak kryzys nadal nie minął...

Dyskografię Kękę zamyka album "Siara" wydany w 2021 roku, który zdobył podwójną platynę. W 2022 poza gościnnymi występami m.in. u Kacpra HTA czy Polskiej wersji pojawił się jedynie "najgłupszy numer jaki nagrał" czyli diss na markę aut Kia pt. "Możesz mi".

W zorganizowanym Q&A na Instagramie na pytanie fana, czy w 2023 możemy mieć "ciche nadzieje" na nowy album Kękę odpowiedział:

"Próbuję, słucham bitów. producenci podsyłają mi cały czas nowe rzeczy. Pojedynczy numer nawet zacząłem pisać. Niestety nie potrafię nic zrobić. Nic nie wywołuje u mnie takiego uczucia jak wcześniej. A nie chcę robić nic na siłę. W 2022 liczyłem na to że udział w gościnnych projektach mnie odblokuje. Tak się nie stało, choć gościnki pisało mi się dobrze. Nadal nie wiem co się dzieje. Zobaczymy co życie da. Póki co jednak nie mam nic."

Zgodnie z zeszłoroczną deklaracją rapera w tym roku również nie będzie koncertów - przynajmniej do czasu, kiedy pojawi się nowa płyta.

***

Tagi: 

mur*yn
Klasa. Lepiej siedzieć cicho niż pchać słuchaczowi coś na siłę. Kę raczej też nie ma presji finansowej żeby pchać nowe rzeczy. Jak kiedyś będzie coś miał do powiedzenia to na pewno będzie słuchane.
Arturomoralezzz
Cytując klasyka artysta płodny artysta głodny stopa życiowa.mu się podniosła to i trudniej się pisze. To naturalny stan rzeczy.
Patryk L.
On po prostu jest słabym raperem a nie klasa. Ale mimo wszystko szacunek za ogarnięcie swojego życia
cbacrew
To nagraj kolejną płytę o tym żeby na pis głosować.
Killuminati
Najśmieszniejsze jest to, że Ci wszyscy idole non stop wydają oświadczenia w stylu "Nie potrafię nic zrobić, czuję się wypalony, dziękuję fanom za to, że jesteście ze mną, musimy pomagać Ukrainie itd.", a na serio w dupie mają swoich fanów, niszczą im głowy, pokazują faki na fotach, nie biorą odpowiedzialności za swoje słowa, ale biorą za to duże hajsy. Narcystyczni egoiści, którzy zapominają o tym, że na świecie jest wiele ludzi, którzy mają problemy z psychiką i funkcjonowaniem wsrod innych ludzi itd. Nikt o tych ludziach nie mówi, są oni pozostawieni sami sobie, bez pomocy rodziny, nie widzą szans na lepsze jutro. A nad jakimś KęKę się wielu spuszcza. Zarobil w huj siana, ostatnio się chwalił samochodem, chyba nawet dwa razy, wziął rządową zapomogę razem ze swoją cwaną żonką i co??? Wyłącz typie mikrofon kurwa, komfort twojego życia się bankowo nie zmieni, a i będziesz miał czas dla rodziny... To co napisałem to i tak wierzchołek góry lodowej, wielokrotnie czytam podobne wpisy, ale to i tak nie powstrzyma już upadku cywilizacyjnego:(
MarioSamson
To jak masz problem z psychiką to dawaj do psychiatry… dostaniesz prochy na ból D..y

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>