Popkillery 2023 nadchodzą - gala już 12 kwietnia!

dodano: 2023-01-05 16:07 przez: Redakcja (komentarze: 14)

Rok 2022 za nami, pora więc właściwie go podsumować! 12 kwietnia odbędzie się 5 edycja gali Popkillery, przy której czeka Was wiele zmian w stosunku do poprzednich lat... Ale o tym niebawem. Bądźcie czujni, głosowania ruszą już niedługo!

Popkillery 2022 - Aftermovie

Anonim
Popowy festiwal włażenia w dupkę zaprzyjaźnionym noskill-om, noname-om, łaczyskom i innym tego typu. Już bym chyba wolał oglądać galę disco polo w TVP. To ma więcej godności i sensu.
Anonim
To po jakiego grzyba tu wchodzisz i piszesz te wypociny skoro cie to nie interesuje
Big O
A ty anonimie po co wchodzisz tu i piszesz swoje wypociny krótkie kogo to interesuje, gość ma rację te dzisiejsze popkillery nie mają za bardzo nic wspólnego z rap bardziej z rappolo czy coś w tym rodzaju według mnie najlepsza była ta 1 edycja a potem coraz to gorzej i gorzej w tym roku na bank nie będzie lepiej....
Anonim
Masz coś z głową? Coś nie trybi pod kopułka? Umiesz czytać ze zrozumieniem czy nie nauczli cie w szkole?
Anonim
Bo jestem z czasów kiedy popkiller faktycznie nie miał nic w wspólnego z popem. Ba! Jestem z czasów kiedy ekipa stąd pisała na Spinnerze. Kiedy była w tym pasja i rap. A nie lizanie d*py, żenada i pop.
Anonim
Ale w tej nazwie chodzi o ten popkiller od mikrofonu a nie że pop killa xd
Big O
Anonimie ja też jestem z czasów kiedy popkiller nie miał nic wspólnego z popem, pamiętam Spinnera zajebiste czasy a teraz co tu się wyprawia to w 99% wielkie G. Prawda to kiedyś była pasja i rap a teraz zostało lizanko po d.pie żenada i popik ale ja się osobiście nie bawię w to mam swoje klimaty i są na bank lepsze od tego co tu się proponuje chociaż czasami ale to rzadko trafi się jakiś fajny news ale jak już napisałem dla mnie osobiście tutaj jak i na glamrqpie to w 99% wielkie G. Tyle w temacie
Wiesiek
Wielkie gówno ale jesteś pod każdym postem i komentujesz hipokryto
Masakra
Wstrzymajcie się do czasu aż łactwo przeminie z modą czyli typami, którym dano chwilę na hajs.
Niedziela
Nie zapomnienie dać Drippin So Pretty, bo typ jest next
Anonim
Przed galą powinny być obowiązkowe zajęcia z savoir vivre dla polskich raperzyn bo znowu wstydu narobią. Szczególnie wojtek jastrząb powinien takie szkolenie przejść.
Gm
Chopcy ale proszę was, błagam.. Ogarnijcie ten dźwięk tym razem... Znam gościa jakbyście potrzebowali, weźmie 3 stówki i wam to poskłada jak trzeba...
już wole fryderyki
Chociaż fryderyki jakoś wyglądają, a tutaj "stara szkoła" sie przyszła tylko najebać ze starymi kumplami. Połowa sali ma gębe w telefonach a druga połowa gada między sobą. Nikt nie traktuje tego odbierania nagród poważnie. Ktoś stoi przy barze i nawet nie idzie na scene jak dostaje nagrode, ktoś inny wysyła jakiegoś youtubera żeby za niego nagrode odebrał, Wszyscy mają wszystko w chuju.
Anonim
Dokładnie tak, patologia. I to nawet nie wina Mateusza tylko te raperzyny polskie z wybujałym ego nie potrafią się zachować.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>