Kto był na gali Popkillery 2022? - fotorelacja

dodano: 2022-05-13 17:00 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Wśród wielu dyskusji wokół Popkillerów można było zobaczyć rozważania pt "Kto był na gali". Jak co roku trzecia i ostatnia fotorelacja skupi się właśnie na tym! Zdjęcia obejrzycie na dole artykułu.

W transmisji mógł zwracać uwagę brak części wygranych, jednak na sali stawiło się ponad 600 reprezentantów branży hip-hopowej, co jest najwyższą dotychczasową frekwencją. Mogliśmy zobaczyć pionierów sceny, takich jak Liroy, Sokół, Włodi, Pono czy Platoon (Trials-X), a z drugiej strony przedstawicieli najmłodszego pokolenia, dopiero wchodzących mocniej na scenę - m.in. Szczyla, Kinny'ego Zimmera, Floral Bugsa, Jacusia, Barto Katta czy White Widow. Licznie stawiły się raperki - na sali widzieliśmy m.in. Wdowę, Renę, AdMę, Ryfę Ri, Oliwkę Brazil, Marianne czy Ruskiefajki. Wśród gości specjalnych spoza branży rapowej można było zobaczyć Krzysztofa Cugowskiego, Krzysztofa Stanowskiego, Michała Milowicza czy Krzysztofa Gonciarza.

Nie zabrakło najgłośniejszych postaci na scenie, takich jak Paluch, Avi x Louis Villain, Gibbs czy Hinol Polska Wersja. W końcu - nie zabrakło także intrygujących postaci trzymających się na co dzień trochę obok mediów i głównego rapowego nurtu, takich jak Belmondawg (obecny razem z mamą, Wiganną Papiną) czy Młody Klakson. Efektem było wiele niecodziennych spotkań i rozmów przy barze, które w ubiegłych latach potrafiły zaowocować mocnymi współpracami (Kali, Borixon i Wojtas po pierwszej gali Popkillerów). Czy tak będzie i w tym roku? Pozostaje czekać.
 
Zdjęcia wykonali: Tomasz Karwiński, Dominik Czubak, Dagmara Szewczuk oraz Konrad Welenc (nazwisko autora znajduje się w nazwie pliku)
 
Poprzednie fotorelacje:

 

Galeria

321
Kiedy oficjalna zmiana nazwy na rapkiller?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>