Young Igi i OKI znów razem - singiel "Pleasure"

video
dodano: 2022-09-27 14:18 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Po świetnie przyjętym pierwszym singlu "Małe Krople" Young Igi serwuje nam drugi singiel z nadchodzącego albumu "Notatki z Marginesu". "Pleasure" to utwór z OKI'm, który według relacji artystów powstał około 2 lata temu, podczas pierwszej wspólnej studyjnej sesji projektu OIO. Album "Notatki z Marginesu" to już piąte solowe wydawnictwo Igiego, które ukaże się już 18 listopada nakładem Def Jam Recordings Poland.

Pierwsza zapowiedź drugiego singla nastąpiła już kilka dni temu. To wtedy na ulicach Warszawy można było natrafić na plakaty "Gdzie jest Igi" z tajemniczym numerem telefonu. Jeśli zdecydowaliście się zadzwonić pod wskazany numer telefonu  mogliście usłyszeć rozmowę, pomiędzy Young Igim a Okim, w której wspomnieli o dacie startu preorderu albumu "Notatki z Marginesu" oraz zawarto krótką zapowiedź singla "Pleasure".

Drugi singiel z gościnnym udziałem Oki’ego to utwór, który według relacji artystów powstał około 2 lata temu, podczas pierwszej wspólnej studyjnej sesji projektu OIO. To wtedy artyści poznali się studio i wraz z @atutowym stworzyli pierwszą wersję numeru na kompletnym freestyle. Oczywistym podsumowaniem tej historii jest uruchomienie przedsprzedaży solowego albumu w akompaniamencie właśnie tego utworu.
Do singla powstał teledysk w reżyserii yungssebv, odpowiedzialnego m.in za większość klipów przy ostanim albumie Otsochodzi "Tarcho Terror".

"Notatki z Marginesu" to już piąte solowe wydawnictwo Young Igiego, który wraca solo po ponad 3 latach przerwy. Album jest świeżym i dojrzałym spojrzeniem na twórczość artysty po świetnie przyjętych projektach "OIO" oraz "amfisbena".

Preorder

Young Igi feat. Oki - Pleasure

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>