Young Igi z tajemniczymi plakatami w Warszawie - Gdzie jest IGI?!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2022-09-19 20:00 przez: Filip Sakuta (komentarze: 2)

W Warszawie pojawiły się plakaty z wizerunkiem Young Igiego, na których widnieje hasło "Gdzie jest IGI?!" oraz nr. tel. 604 900 224. Co kryje się pod tajemniczym numerem telefonu?

Po 3-letniej przerwie od ostatniego solowego wydawnictwa, Young Igi rusza z akcją promocyjną nowego albumu. Po wydaniu pierwszego klipu pt. "Małe krople", raper nie zwalnia tempa i rusza z kolejnymi ruchami promocyjnymi. Ulice Warszawy zostały dziś obwieszone plakatami z tajemniczym sloganem, numerem telefonu i wizerunkiem reprezentanta Def Jamu. Hasło "Gdzie jest IGI?!" jak i sam plakat za dużo nam nie mówią, wszystkiego dowiadujemy się dopiero, gdy wykręcimy wyżej wspomniany numer. Gdy zadzwonimy pod ten tajemniczy numer telefonu, usłyszymy rozmowę między Young Igim, a... Okim! Z zaledwie 24-sekundowego dialogu możemy dowiedzieć się o planowanej dacie wypuszczenia kolejnego singla na solową płytę Igora, na którym prawdopodobnie pojawi się również Oki. 

27.09.2022 to data premiery drugiego singla, z którym wystartuje także preorder albumu reprezentanta zespołu OIO.

Young Igi - Małe Krople

Tagi: 

t4t3tg
Reklama reklamą, ale żerować na plakatach które zazwyczaj mają kogoś pomóc odnależć....
Wiatrak16
bez urazy, ale teraz to juz brzmi jak przyczepianie sie dla samego przyczepienia, oczywiscie jak dlugo taki plakat ni zaslania innego plakatu

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>