Freddie Gibbs "$$$" - okładka i tracklista pełna gwiazd!

Raper ujawnił okładkę i datę premiery jego najnowszej płyty "Soul Sold Seperately" ("$$$"). Udostępnił też pierwszy singiel promujący wydawnictwo.

W piątek 2 września na swoich socialach Freddie podał, że krążek ukaże się 30 września, nakładem Warner Records. Będzie to zatem jego pierwszy album nagrany dla majorsa. Pokazano też okładkę z maskotką królika znanego z coveru do singla "Big Boss Rabbit", patrzącego się na rozbity na pustyni statek kosmiczny. Kampania promująca płytę zaczęła się tak naprawdę parę dni wcześniej, kiedy to w kilku największych miastach USA postawiono billboardy z logiem "$$$ Casino".

Premierę miał już pierwszy singiel, utrzymane w trapowych klimatach "Too Much", z gościnnym udziałem Moneybagg Yo. Klip do tego numeru możecie sprawdzić poniżej.

Tracklista liczy piętnaście numerów, a wśród gości między innymi Rick Ross, Anderson .Paak, Raekwon, Pusha T, Musiq Soulchild i Scarface. Za produkcję odpowiadają między innymi Pharrell, The Alchemist, Madlib, Boi-1da, Jake One, Tay Keith, DJ Paul, Kaytranada i Kenny Beats.

Freddie Gibbs - Too Much (ft. Moneybagg Yo) [Official Music Video]

Tagi: 

AK47
Czekanko
Krul99
+1 byczku
Komsi
Freddie Gibbs topka obecnie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>