Policja komentuje blokadę koncertu Maty

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-05-25 21:43 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 19)

Głośno w ostatnich dniach o interwencji policji w trakcie koncertu Maty na Schodkach oraz zakazie występu następnego dnia. Teraz do sprawy odniosła się Komenda Stołeczna Policji.

"Przepisy prawa są jasno określone, jakie imprezy mogą być organizowane i pod jakimi warunkami. Rozumiemy zabawę, ale przede wszystkim dla nas liczy się bezpieczeństwo. Nie wystarczą chęci. Jeżeli ktoś zapomina o przepisach prawa, musi liczyć się z odpowiedzialnością" - powiedział w rozmowie z PAP rzecznik KSP nadkom. Sylwester Marczak. Zaznaczył, że o tym, jakie warunki muszą zostać spełnione, mówi ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych.

Sprawdź też:

Mata z problemami po wczorajszym koncercie nad Wisłą?

Mata nie zagrał dziś nad Wisłą, bo groziłoby mu 8 lat więzienia!

Mata: "Skute Bobo to była tylko zasłona dymna"

 

Tagi: 

Anonim
Czekamy na kolejne 4 niusy o Macie.KONKRETNIE O MUZYCE.
Anonim
Ale dojebany kawałek! Serio, pomyślałem, że to coś w stylu Blu & Exile i pominąłem z biegu, a tu taki numer. Ale numer. Nie to, żebym nie cenił, ale aktualnie słucham nowej płyty Mefa i chce cięższe brzmienie. Taki etap.A tu Snoop. A Snoop Dogg jest królem. BODR wymiotło resztę pod dywan
Anonim
Tej to może zacznijcie udostępniać te komentarze bo wysrywy tego boomera co został mentalnie w 90 to pod każdym postem się pojawiają a słyszałem od wielu że piszą normalnie i dalej się nie pokazują
Boomer 90
Te anonimowy dzieciaku bez wiedzy co masz do boomerów sam piszesz wysrywy sam zatrzymałeś się na etapie kizo macie czy ekipy friza jak dożyjesz do 40 to ci piszę teraz że na bank nie będziesz już słuchał rapu czy coś w tym rodzaju bo to dla ciebie dzieciaku jest moda na dany nurt muzyki tzn na rap wiem co piszę bo znam wielu ludzi którzy też tacy byli jak ty a teraz mają po 30 czy 40 i co moda minęła i zostali nieliczni w tym temacie.
Anonim
Strasznie smutne musisz mieć życie skoro jesteś 40 paro letnim chłopem wyzywajacym wszystkich do około anonimowo w necie tylko dlatego bo mają odmienne zdanie. To tylko pokazuje twoja ignorancję kolego. Bez odbioru
Boomer 90
Kurwa anonimowy baranie życie mam zajebiste, mam kobietę którą kocham pracuje na nikogo i na nic nie narzekam nikogo nie wyzywam gdzie jest napisane że kurwa kogoś wyzywam na razie to tobie napisałem że jesteś baranem anonimowym zgadzam się z tym że każdy ma swoje zdanie nie neguje tego a na ostatnie nie jesteśmy kolegami razem do szkółki nie chodzili więc out.
Anonim
Definitywnie masz coś z głową nie tak w pierwszym zdaniu wyzywasz mnie od baranów w następnym piszesz ze nikogo nie wyzywasz. Jak nie ogarniasz co piszesz w tych wypocinach może przeczytaj sobie kilka razy przed publikacją bo tylko się pogrążasz
Boomer 90
To ze napisałem że jesteś anonimowym baranem bo nim jesteś według mnie, to że nikogo nie wyzywam to nie znaczy że nie zdarzy mi się pocisnąć kogoś w danym newsie baranie napisałem ci że nie jesteśmy kolegami więc stopuj na razie ty piszesz wypociny chodź spotkajmy się dzieciaku w realu wtedy inna będzie bajka a tu robisz z siebie Pudziana więc stopuj nie pruj się tak bo ci żyłka pęknie.
Anonim
Jesteś jedyny który tu komentuje i ma kija w dupie człowieku. Takis Kozak w necie podaj adres to już niech stracę i przyjadę na to twoje zadupie gdzie tam mieszkasz pod kamieniem podaj adres koazku w komentarzach
Boomer 90
A ty masz k,...a w dupie nawet jakbym ci podał adres swojego zamieszkania to i tak popkiller nie opublikuję tego tutaj baranie sam mieszkasz na zadupiu pod kamieniem i na ostatnie baranie nie jestem żadnym kozakiem jak ty to opisujesz na razie to ty jesteś nim tutaj cipko i to nie jest glamrap baranku żebym podawał ci tu adres swój nie to że ciebie się boję broń boże nawet nie wiem ile masz lat możesz jesteś dzieckiem albo pedałem nie wiem więc na takie ustawy daj se baranie spokój bo i tak nic tym nie osiągniesz kozaczku z gimby o ilorazie 0. I'm Out Pussy.
Anonim
No i widzisz gostku kolorowy nie masz argumentów to się napinasz i wyzywasz a przychodzi co do czego to zbroja obsrana.
Boomer 90
Jesteś taki śmieszny jak multi czy brazil a groźny jak Szpaku hahahaha hahahaha śmiech ma sali.
Anonim
Śmiech na sali to są twoje komentarze na tej stronię boomerku
Boomer 90
Dobra anonimowy baranie kończę tą bzdurną akcję nie mam czasu na bzdury w stylu jechanie kogoś takiego jak ty więc I'm out sucker. No comment.
Anonim
Ale ta gitara tam gra, jak Dam funk. Swoją drogą fajnie, że Ghostface jest na płycie u Kendricka.
Ator
PiSlicja
Komsi
Brawo policja, chroni obywateli przed chujową muzyką
Masakra
Bardzo dobrze bo jeszcze przypadkowo w okolicy znalazłby się jakiś dzieciak, który mógłby być zagrożony pomyleniem Maty z hip-hopem.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>