Mata: "Skute Bobo to była tylko zasłona dymna"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-05-25 19:05 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 6)

W ostatnich miesiącach Mata prezentował się jako Skute Bobo, jednak jak się okazuje - koniec tego etapu. W trakcie koncertu na Schodkach raper wyrzucił charakterystyczny kapelusz do Wisły i zapowiedział nowe ruchy.

"Skute Bobo to była tylko zasłona dymna. Przez całą zimę z chłopakami robiliśmy w ch*j numerów. Nagraliśmy z 30 piosenek, zwiedziliśmy cały świat, robiliśmy numery z raperami z całego świata. (...) Trochę odleciałem - wiem, ale piosenka "MC" to jest to co, jakby zostawiłem wam, żebyście skminili. I ta obietnica, że pora podbić świat jest aktualna." - można było usłyszeć.

Fragment jednego z tych utworów wybrzmiał właśnie na Schodkach, dziś równocześnie Mata ogłosił letnią trasę, na której odwiedzi 10 miast - wszystkie występy będą plenerowe a tylko jeden festiwalowy (w Kołobrzegu na Sun Festivalu).

Sprawdź też:

Mata z problemami po wczorajszym koncercie nad Wisłą?

Mata nie zagrał dziś nad Wisłą, bo groziłoby mu 8 lat więzienia!

Popkillery 2022 - Aftermovie

Tagi: 

15Rachel
No i dobrze. Mata > Skute Bobo.
Kuciapens Kuciapnik
ja pierdole, nigdy nie zrozumiem fenomenu tego typa
Patryk L.
Podstawiony przez władze syn dygnitarza, w celu dzielenia społeczeństwa. A idioci łyknęli i skaczą do rzeki nieumiejąc pływać
Miszel
on mi przypomina troche jednego z typów becstreat boys i w chuj piosenek to ma tede czy Peja a nie Ty dzieciaczku jedyny track który ujdzie to patoreakcja wiem że muzyka sie mienia trzeba coś nowego ale co to za nowośc jakieś ksywy dziwne kiedyś raper wychodzil i dopierdalal wersy na bicie bez refrenu a teraz jaik nie podkreci autotiunem sie to lipa.
Kimm
Dla mnie ten Mata to taka Grupa Operacyjna 2. Młodzi się podniecają bo utworzył się hajp na samo wydarzenie w sobie, że cokolwiek masowego się dzieje, ale muzycznie się nie broni. Tak samo jak quebo, jest znany z tego że jest znany a muzycznie to nie broni się, tego nik nie bedzie słuchał za 10, 20, 30, 40 lat.
MonoKuma
Muszę się z tobą nie zgodzić. Grupa Operacyjna miała klimat i faktycznie była oryginalnym tworem. Mata niestety nie jest. Co do Muzyki Grupy Operacyjnej, to już kwestia gustu :p

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>