Kosi, Hades i 1988 założyli wspólny zespół!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-04-04 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

W marcu przemknęła informacja, nad którą warto na chwilę się zatrzymać - czyli połączenie sił Kosiego, 1988 i Hadesa. Artyści o swoim nowym przedsięwzięciu poinformowali w dosyć enigmatyczny sposób, tworząc nowe konto na Instagramie funkcjonujące pod nazwą Strata Sound.

Nie wiadomo jakie plany ma nowy zespół, a na więcej informacji pozostaje nam jedynie czekać. Wiemy jedynie, że 1988 i Hades są w trakcie nagrywania wspólnej płyty, o czym informowali prawie rok temu.

Masakra
Hades z tymi fekalnymi tekstami, którymi zaśmiecił beat Noona (i Hattiego) to lepiej niech się schowa. Nie wiem co ludzi jadało w nim tak na HiFi bo od liryka Dioxa była zawsze bardziej błyskotliwa i dobitniej wyartykułowana. Kosi w formie ostatnio, a 88 to klasa. Oby ktoś zrobił tak jak z Hustlas Cabin wersję bez łaka
bazancik
dobra diox nie spinaj się tak
Anonim
Przecież kasztan miał też od ch przypałowych wersów, był tylko bardziej popularny wśród gimbów. Diogz nie ma jednej słuchalnej płyty a Hades ostatnio coraz gorzej, Światło było słabe i dalej nie sprawdzałem ale nowe dobro to zło było dobre, płyta z łoesteer nawet nawet, czasoprzestrzeń też miała słuchalne tracki. RH- też ciekawe ep było. Diogz to było swego czasu zwykłe ksero pezeta.
459
Obaj panowie byli od zawsze mistrzami lania wody byle do rymu, tym bardziej śmieszą przypierdolki np. do Otsochodzi kiedy to w zasadzie jest ten sam schemat pisania. Większym problemem jest Kosi, który zaraz obok Onara jest naprawdę najbardziej asłuchalnym raperem wszechczasów. Oczywiście rozumiem że część odbiorców może ich podziwiać że mimo niepełnosprawności rapują sobie ale przecież nikt normalny nie powie mi że słucha tego z przyjemnością.
Anonim
Wersja bez whacak to jak z #potwierdzoneinfo usuniesz wszystko poza beat'ami. xd

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>