A$AP Rocky, Roddy Ricch, Lil Uzi Vert headlinerami splash! Festivalu!

Line up czerwonej edycji splash! Festivalu

Po dwuletniej przerwie z wiadomych powodów, największy hiphopowy festival w Niemczech powraca ze zdwojoną siłą. Rapowy sezon otworzy 30. czerwca czerwony weekend. Tydzień później (7. lipca) rozpocznie się edycja niebieska na którą wszystkie wejściówki zostały już wyprzedane. Dwa weekendy, jeden festival odzwierciedlający ducha czasu z najciekawszymi wykonawcami rapowej sceny.

Po dramie związanej z aresztowaniem w Szwecji i odwołaniu z tego powodu występu w 2019 roku, A$AP Rocky powróci na scenę splasha! podczas obydwu weekendów. Kolejnym headlinerem, który wystąpi ekskluzywnie podczas czerwonej edycji, jest Lil Uzi Vert. Będzie to jego jedyny koncert w Niemczech. Jego debiutancki album LUV IS RAGE 2 w 2017 roku uzyskał status podwójnej platyny. Trzecim headlinerem jest zdobywca nagrody Grammy, Roddy Rich z Compton, którego kawałek THE BOX stał się viralowym hitem.

Również dla fanów niemieckiego rapu przygotowaliśmy ekscytujące ogłoszenia. Była youtuberką, teraz jest królową rapu. Katja Krasavice zaprezentuje w Ferropolis materiał z trzech albumów. Każdy z nich zadebiutował na pierwszym miejscu list sprzedaży.

Tarek, Maxim i Nico, czyli K.I.Z, powrócą po długiej przerwie do Ferropolis. Będzie to ich pierwszy występ na splashu! po wydaniu albumu "Rap Ueber Hass”. To drudzy headlinerzy niebieskiego weekendu.

Fani splasha! domagali się jego występu od dawna. Playboi Corti z Atlanty wystąpi podczas niebieskiego weekendu. Jego drugi album Whole Lotta Red zadebiutował w 2020 roku na pierwszym miejscu listy Billboard. Od tej pory uznawany jest za jednego z najbardziej wpływowych artystów naszych czasów. Tego samego dnia zagra Trippie Redd, kolejna gwiazda z USA.

Red weekend rozpocznie sezon splasha! od 30. czerwca do 2. lipca 2022 roku. Wyprzedany blue weekend odbędzie się w tradycyjny drugi weekend lipca od 7. do 9. lipca 2022 roku. Dwa weekendy, które po długiej abstynencji sprawią, że serca fanów rapu zaczną bić szybciej.

Karnety na splasha! zamówisz na oficjalnej stronie www.splash-festival.de. Zalecamy się pospieszyć - niebieska edycja została już wyprzedana.

Wszyscy potwierdzeni artyści na dzień 02.03.2022 (kolejność alfabetyczna)

Splash! Red Edition (30.06.2022-2.07.2022)
01099, 1019 (Lucio101, Nizi19, Karamel19, Omar19), 65Goonz, A$AP Rocky, AG Club, Apsilon, ART, Badmómzjay, Bia, Boloboys, Bounty & Cocoa, Dante YN, Ebow, Kasimir1441, Katja Krasavice, kid kapri, Lancey Foux, LAYLA, LGoony, Lil Uzi Vert, LIZ, Luciano, Lugatti & 9ine, LUIS, Ms Banks, Nikan, Noel, Nura, OMG, Pashanim, RAPK, Roddy Ricch, Skepta, Ski Mask The Slump God, Skiifall, SoFaygo, Symba, Yael, YUGO, YUN MUFASA 

splash! Blue Edition (7.07.2022-9.07.2022)

01099, 2LADE, Ahzumjot, A$AP Rocky, Ansu, Badmómzjay, bbno$, Boloboys, DXVE, Edo Saiya, Eli Preiss, FERG, Fifteen, Fivio Foreign, Flo Milli, Ivorian Doll, Jack Harlow, Juice Menace, JUJU, KIZ, LAYLA, LGoony, LIZ, Lugatti & 9ine, LUIS, M Huncho, Maxo Kream, Nina Chuba, Noel, Nura, OG Keemo, Pa Salieu, Playboi Carti, Polo G, SHAYBO, Ski Aggu, SoFaygo, $oho Bani, Trippie Redd, Yael 
     
splash! Festival 2022
Red Edition: 30. czerwca - 02. lipca 2022, Ferropolis
Blue Edition: 07.-09. lipca 2022, Ferropolis
Niemcy
#splashfestival
splash-festival.de    
Instagram: splashfestival   
Facebook: splash! Festival  

DjDamianCali
Kid Kapri? Chodzi od Kid Capri :) ?
Katja <333
Najważnieższe że Katja Krasavice wystąpi, te popowe grajki mnie nieobchodzą
Anonim
A Katja to niby co innego jak popowy grajek?! XD
Katja <333
Katja to najlepsza raperka
BoomBap 90
Kiedyś dla mnie ten cały Splash Festival był lepszy pod względem artystycznym a teraz coraz mniej mi się to podoba chociaż jeżeli chodzi o tegorocznych artystów to dla mnie wchodzą tylko Kid Kapri i Skepta a reszta artystów nie jest mi znana.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>