Bone Thugs-N-Harmony i Tha Dogg Pound stworzyli supergrupę!

Członkowie Bone Thugs-N-Harmony i Tha Dogg Pound od lat mówili o nagraniu wspólnego albumu. Teraz łączą siły i ogłosili powstanie supergrupy o nazwie Thug Pound.

Informacja pojawiła się na facebookowym profilu Bonesów, wraz ze zdjęciem, na którym widać część członków ekipy z Cleveland oraz Daza i Kurupta z Tha Dogg Pound. Może być to zaskoczeniem dla fanów obydwu składów, bo zapowiedzi nagrania wspólnego krążka sięgają jeszcze 2013 roku, jednak z tych planów nic nie wyszło. Wtedy też była to spora niespodzianka, ponieważ w latach 90. Bone Thugs-N-Harmony i Dogg Poundzi mieli ze sobą beef. Składy wymieniały się uprzejmościami w kawałkach, będąc zaangażowanymi w większy konflikt pomiędzy Death Row a Ruthless Records.

Krayzie Bone zaatakował pierwszy w "Mo Murda" z krążka "E. 1999 Eternal" wydanego w 1995 roku: "Follow me/Roll, stroll down East ’99/Gotta find these Row hoes". Swoje trzy grosze dołożył również Layzie w "Shotz To The Double Glock", numerze, który można znaleźć na tej samej płycie: "Ni**as don’t take a wrong turn or you’ll enter the hood/Wig splitters will cover your dome/In a cut where the thugs and hustlas roam/Cleveland Browns/Dogg Pound hoes it’s on". Kurupt odpowiedział wersem w "Dogg Pound Gangstaz" z debiutanckiego albumu Tha Dogg Pound "Dogg Food", również wydanego w 95: "Ain’t no harming me/Ain’t got no love for no Hoes-N-Harmony".

To jednak dawne czasy. Obydwie grupy od lat są w dobrych stosunkach, a Layzie i Kurupt to prawdziwi kumple. "Nauczyłem się, że przez nieporozumienia spotykasz swoich najlepszych przyjaciół i rodzinę. Ja i Layzie jesteśmy jak bracia. W czasach Death Row byliśmy gotowi rozedrzeć się nawzajem na strzępy, teraz to jeden z moich najlepszych przyjaciół. Layzie jest jednym z moich najlepszych przyjaciół" - powiedział Kurupt portalowi HipHopDX. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na wspólny projekt legendarnych ekip.

Tha Dogg Pound Feat. Krayzie Bone - Money Fold"n

Krayzie Bone - The War Iz On Ft. Snoop Dogg, Kurupt & Layzie

s.
I to jest zajebista informacja!
Miami stick drill
No i git ale mi się wydaje że jakby to wyszło wtedy zamiast beefu albo nie wiele później to by miało sens a teraz to będzie taka bardziej ciekawostka bo najlepsze lata mają niestety za sobą. Nie mówię że będzie chuynia ale na nic wielkiego się nie nastawiam, może się jeszcze zdziwię.
Rakim
Czekam z niecierpliwością.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>