Quebo wraca z nową muzyką? Tajemnicza zapowiedź na kanale QueQuality i założenie konta na Twitterze

Na kanał QueQuality wylądowała dzisiaj tajemnicza zapowiedź, w której mamy okazję zobaczyć Quebonafide, natomiast parę dni temu MC założył konto na Twitterze, gdzie również opublikował krótkie video. Czyżby raper nadchodził z następcą "ROMANTICPSYCHO"?

Akcja promocyjna miała swój początek na Twitterze, na nowym koncie rapera, gdzie wylądowało krótkie video ukazujące poruszującą się gałkę oczną. Filmik był podpisany datą 9 lutego - tak samo jak dzisiejszy teaser, który wylądował na kanał QueQuality. Jego tytuł, "THIRSTY NIGHT @imlovinti", przez wielu jest interpretowany jako zapowiedź ruchów związanych z herbaciarnią rapera, MISS TI. W nim zresztą widoczna jest nazwa innego twitterowego konta, które obserwuje jedynie Quebonafide.

Jaka jest prawda? Dowiemy się 9 lutego. Miejmy nadzieję, że raper wraca do nas z nową porcją muzyki.

Tagi: 

Lil sqqa
Szczerze kiedyś gość przecierał szlaki teraz, popowa kukła dla 13 latków
plecypezeta
jak śmiesz tak mówic, to nie człowiek to sam buk rapu we własnej skurze kim ty jesteś zeby coś mowic na niego on zarobil tyle co wszyscy my w cale zycie on jest najlepszy i nie mozna go dissowac bo sie nigdy nie wygra bo ma zawsze racje i najlepszy rap
Taki Jeden
Ten to za każdym razem, jak nie tajemniczy, to depresyjny, wyciszony, z ukrytymi dziarami, zachowujący się mega dziwnie i sztucznie w tvn;ie. Czego to jego spece od marketingu nie wymyślą, żeby wyciągnąć kasę od dzieciaków. Dziwny ten dzisiejszy pop.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>