Dziarma pierwszą polską raperką z Billboardem na Time Square

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2022-01-21 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Dziarma dziś na swoich social mediach pochwaliła się swoją współpracą ze Spotify w ramach której raperka otrzymała własny billboard na Times Square w Nowym Jorku. Artystka jest jednocześnie pierwszą polską raperką z takim osiągnięciem.

"Dziękuję Spotify Poland za to ogromne wyróżnienie! Nadal w to nie wierzę! Pierwsza polska raperka na billboardzie na Times Square. Jestem wzruszona."
- napisała Agata na swoim Instagramie.

Billboard pojawił się w związku z playlistą Spotify Equal, która ma na celu promować artystki z ponad 50 krajów, motywować je do działania i pokazać, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wcześniej pojawiły się na niej takie artystki jak Brodka czy Ewa Farna.

Tagi: 

Prince po
I to jest osiągnięcie?
Anonim
Co oni się tak uczepili tych billboardów, przecież to wcale nie tak drogo wynająć na krótki okres czasu a oni myślą że to wielki sukces. Nie sprawi to że za granicą zaczną ich słuchać. Wgl to temat na inną opowieść że Ci polscy artyści zgarną trochę fame w pl i myślą że są tak wybitni że powinni ich za granicą słuchać.
Eloderot
Wolał bym gdyby jakąś dobrą ekipa zrobiła wolcara z moją ksywa gdybym był raperem niż takie gowno . Bym wiedział przynajmniej że robie rap anie hehe
Anonim
Wolałbym
Lil sqqa
Żenujące

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>