Amfisbena - czy nadchodzi wspólna płyta Żabsona i Young Igiego?

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-10 19:15 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Dziś na wielu instagramowych kontach osób powiązanych ze środowiskiem hip-hopowym pojawiły się oznaczenia innego tajemniczego konta o nazwie Amfisbena. Wielu słuchaczy podejrzewa, że to zapowiedź wspólnej płyty Żabsona i Young Igiego.

Pierwsze informacje o Amfisbenie ukazały się jakiś czas temu wraz z pojawieniem się na terenie Warszawy paru billboardów przedstawiających dwie zamaskowane osoby. Internauci szybko rozpoznali za sprawą tatuaż, że jedną z nich jest Żabson. Później w drugiej osobie rozpoznano Young Igiego (który pojawił się na instagramie w takiej samej fryzurze), więc niedziwne, że większość osób spodziewa się jak nie wspólnego projektu, to przynajmniej wspólnego utworu obu panów.

Dziś dużo osób ze środowiska oznaczyło konto Amfisbeny na swoich Instastory, używając specjalnego filtra o tej samej nazwie. Wśród nich znaleźli się oczywiście Żabson, Young Igi, reprezentanci chillwagonu czy OIO oraz m.in. takie nieoczywiste osoby jak Malik Montana czy piłkarz Mateusz Klich. Co ciekawe autorem filtru jest Def Jam, więc odpowiedź na pytanie kto wyda tajemniczy projekt nasuwa się sama.

O tym co kryje się pod tajemniczą nazwą Amfisbena dowiemy się 14 stycznia, bo też wtedy kończy się odliczanie na specjalnej stronie amfisbena.com, do której link publikowały wspomniane osoby i wspomniany profil.

Poniżej załączamy galerię zdjęć, które publikowały dziś różne osoby ze środowiska.

Galeria

LLL
i dziwicie sie, że te dwa TOTALNE łaczyska mają taki hype, jak wszyscy znani celebryci i pato celebryci promują ich na swoich kontach, to choćby nagrali dźwięki spłuczki od kibla i tak będą tego słuchac
Cichonek
Mordo ale o chuj ci chodzi obaj ziomki robią dobrą muzykę przynajmniej w opinii większości więc nie musi ci się to podobać ale przynajmniej nie pierdol głupot bo nic o nich nie wiesz XDDD
polski rap gówno
oby igi nie nagrywał z tym łakiem od disco polo

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>