Oprócz Nasa... Snoop czy Game - wielkie współprace Hit-Boya na 2022 rok!

Hit-Boy miał naprawdę dobry rok. Tylko w 2021 wypuścił dwa rewelacyjne albumy z Nasem i epkę z Big Seanem. Jednak nie zamierza osiąść na laurach i już podzielił się planami na najbliższe miesiące.

Na swoim Instagramie napisał: "Nie wiem, co się wydarzy, ale mam połowę albumu ze Snoop Doggiem, nagrania nadające się na cały album z Roddym Ricchem i nagrania nadające się na cały album z Donem Toliverem na moim komputerze. Chcę podziękować wszystkim za wszystkie nagrody najlepszego producenta 2021. Do zobaczenia w 2022". Snoop podzielił się nawet snippetem kawałka na bicie Hit-Boya i napisał, że premiera jego nowej płyty już 13 lutego. Do tego Hit-Boy, także na Insta, zamieścił wiadomość od Playboi'a Cartiego. "Mój brat Playboi Carti się odezwał. Nie pracowaliśmy razem od czasu 'Other Shit' z jego pierwszego albumu. Dajcie mu znać i powiedzcie, że chcecie zobaczyć nas razem [w studio - przyp. red.]" - napisał.

Jakby tego było mało, Game na swoich socialach podzielił się filmikiem, w którym słychać, jak nawija na bicie Hit-Boya. Wszystko dzieje się w studio producenta, a Game przywołuje w wersach 50 Centa.

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>