Bedoes i Lanek zdobyli Diament! Raper przypomina wymowne zdjęcie

Mata dopiero co zdobył Poczwórną Platynę za "Młodego Matczaka" i pędzi po kolejny szczebel... ale na ostatniej prostej wyprzedzili go Bedoes i Lanek i to oni jako pierwsi w historii SBM Label sięgnęli po Diament!

"“Opowieści z Doliny Smoków” sprzedały się w liczbie ponad 150 000 egzemplarzy, co przełożyło się na pierwsze takie wyróżnienie w historii SBM. Chcemy przede wszystkim pogratulować chłopakom tego osiągnięcia, ale również podziękować wszystkim słuchaczom. To dzięki Wam ze zwykłego smoczego jaja wykluł się Diamentowy Smok, który już zawsze będzie czuwał nad tytułową doliną." - czytamy w komunikacie wytwórni.

Sam Bedoes postanowił przypomnieć fotografię z początków muzycznej drogi, wraz z krótkim opisem: "Diamentowa płyta za „Opowieści z Doliny Smoków”. Pierwsza w moim życiu, jedna z kilku w kraju. Chciałem się rozpisać, ale zostawiam po prostu zdjęcie które zrobiła mi moja Mama gdy uznałem, że chcę „raperskie zdjęcie” bo chcę być raperem. Dziękuję Wam, dzięki Wam ten dzieciak spełnia marzenia. 2115."

Tagi: 

maciej sumo
gratulacje!
szast_prast
te faki to wsadź koledze wiesz gdzie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>