Bedoes o kompleksach, wyglądzie i akceptacji swojego ciała - video we współpracy z Porsche Scopes

Przy okazji niedawnego festiwalu Scopes by Porsche Bedoes przygotował specjalną inicjatywę - wspólny trening z osobami, które wstydzą się iść na siłownię ze względu na swój wygląd czy wagę. Cała akcja została zobrazowana towarzyszącym filmem, który Borys opublikował wraz z długą osobistą wiadomością.

"Jakiś czas temu zadzwoniła do mnie @zuzakrajewska i powiedziała, że chciałaby coś wspólnie zrobić. Nie chcieliśmy robić teledysku ani zdjęć, chcieliśmy prawdy, emocji i ludzi.

Chodziłem sam po pokoju w hotelu, patrzyłem w lustro, na swoje ciało, nagrałem dziesięciominutową głosówkę, w której mówiłem co czuję i wysłałem ją do Zuzy. To nagranie słyszycie na video w poście.

Moje ciało to moja siła i jednocześnie słabość, dlatego pomyślałem o treningu, ale takim, w którym ze wszystkich słabości się obnażam.
O tym zrobiliśmy wideo i performance podczas festiwalu @porsche x @scopes_drivenbyporsche, na którym każdy z Was mógł ze mną trenować.

Przyszło mnóstwo różnych osób, od bardzo szczupłych do większych, ale wszyscy trenowaliśmy razem i mówiliśmy o swoich kompleksach. Przyszliście do mnie jako do człowieka, który jest bardzo silny, który potrafi wyjść i trenować bez koszulki mając „wyj**ane” na opinię innych, ale prawda jest taka, że to Wy daliście mi tą siłę zjawiając się, wspierając mnie, mówiąc o swoich słabościach. Bo słabości są częścią nas, ale możemy z nich zrobić swoją zbroję. W każdym ciele jest siła, ta siła drzemie w Was, a nie w Waszym wyglądzie i nie wydobędziecie jej, jeżeli siebie nie zaakceptujecie niezależnie od tego jak wyglądacie.

To dla wszystkich tych, którzy wstydzą się swojego ciała, swoich słabości - to sygnał, że pora przestać się zamykać i zacząć być najlepszą wersją siebie - taką, jaką Ty sobie wymarzysz, nie jaką ktokolwiek na Tobie wymusza."

Tagi: 

polski rap gówno
spoko akcja, dla takich ludzi może nawet ważna, ale dziwi mnie że robi to taka marka jak porsche. myślałem, że wolą być kojarzeni z lepiej zbudowaną grupą odbiorców.
immortal technique
Miałem dylemat czy sprzedawać caymana, ale już nie mam. Je bać promowanie lenistwa i otyłości
Anonim
Co mu się stało przecież taki chudy był nie dawno... Widocznie mieli rację Ci co mówili że schudł od prochu i to jak teraz wygląda to efekt odstawienia.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>