Lloyd Banks, Dave East i Vado stworzyli supergrupę

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-12-23 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 6)

Supergrupy to w amerykańskim hip-hopie temat stary jak świat. Warto, chociażby przypomnieć o takich składach jak Slaughterhouse, EMC czy ostatnio Mount Westmore. Kilka dni temu fanów nowojorskiego rapu zelektryzowała informacja o tym, że Lloyd Banks, Dave East i Vado założyli supertrio.

Informację na swoim Instagramie podała firma medialna blklstd. Grupa nazywa się The Council. Na razie nie wiadomo nic poza tym. Na Insta widzimy tylko Banksa, Easta i Vado pozujących do zdjęcia z podpisem nazwy grupy.

Ogłoszenie pojawiło się miesiąc po premierze "Respect The Jux", kawałka Vado, na którym obok niego pojawiła się pozostała dwójka. "'Respect The Jux' to numer z mojej nadchodzącej płyty 'Long Run 2', ale jest to też tytułowy track z nowego filmu, w którym zagram, a który będzie miał premierę w przyszłym roku. To jest soundtrack do brudnych ulic Nowego Jorku, więc oczywiste było, że zaprosiłem dwóch najmocniejszych mistrzów pióra - Lloyda Banksa i Dave'a Easta" - powiedział Vado.

Hahaha
Super grupa ze słabymi MC.
Mateusz Natali

Supergrupa to termin oznaczający projekt stworzony przez raperów znanych z solowych działań czy innych ekip, którzy mając już swoją pozycję postanawiają połączyć siły, czy na dłużej czy na jeden album :)

Lil sqqa
Idź se tam słuchaj leosi pajacu
Anonim
Lloyd Banks słabym MC?! Ja pierdolę...idź sobie kasztanie Afury posłuchać XD
Mobb Deep
Afura jest lepszym MC od tych łaków.
90'S
Hahahaha słaby jesteś, słabo ci to wyszło słabiutko słabiutko idź do kuchni kaszka czeka.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>