Czy to najmocniejszy dzień premier w tym roku? Rick Ross, Wiz Khalifa, Big Boi & Sleepy Brown, Juice WRLD...

Zbliża się koniec tygodnia, czas zatem na podsumowanie najważniejszych amerykańskich premier mijających siedmiu dni. A działo się naprawdę dużo...

Najnowszy, jedenasty już krążek w karierze wydał Rick Ross. "Richer Than I Ever Been" to dwanaście numerów między innymi na produkcji Timbalanda, Binka i Streetrunnera. Wśród gości takie znakomitości, jak Benny The Butcher, 21 Savage, Future czy Wiz Khalifa. Skoro już przy Wizie jesteśmy, to on także wypuścił nowy materiał. Tym razem jest to "Wiz Got Wings" nagrane do spółki z Cardo i Sledgrenem. Po długich oczekiwaniach i wielu zapowiedziach wjechał także "Big Sleepover", wspólny projekt od Big Boia i Sleepy Browna. W tym tygodniu możemy też sprawdzić pośmiertny album Juice WRLD'a "Fighting Demons" oraz kolejną solówkę Russa, któremu udało się zebrać prawdziwą ekstraklasę gości i producentów. Do tego z nową epką wjechał PnB Rock.

Co poza tym? Krążek duetu Pi'erre Bourne & TM88, czyli coś dla lubiących bardziej trapowe klimaty. Do tego albumy Tory'ego Laneza, Hotboii'a, Birdmana z YoungBoyem NBA, a także materiał od Lil Pumpa i Ronny'ego J'a oraz epka od A Boogie Wit Da Hoodie. Od piątku na streamingach także najnowszy krążek Arrested Development "For The FKN Love". Oczywiście wszystkie tracklisty, wraz z okładkami, do sprawdzenia w naszym dziale Premier Płytowych.

Lista nowości:

A Boogie Wit Da Hoodie "Before Boogie vs. Artist"

Big Boi & Sleepy Brown "Big Sleepover"

Birdman & YoungBoy NBA "From The Bayou"

Hotboii "Life Of A Hotboii"

Juice WRLD "Fighting Demons"

Lil Pump & Ronny J "Lil Pump 1.5."

Pi'erre Bourne & TM88 "Yo!88"

PnB Rock "2 Get You Thru The Rain EP"

Rick Ross "Richer Than I Ever Been"

Russ "CHOMP 2"

Tory Lanez "Alone At Prom"

Wiz Khalifa, Cardo & Sledgren "Wiz Got Wings"

Wcześniejsze odcinki cotygodniowego przeglądu premier z USA znajdziecie w kategorii Premiery tygodnia

Rick Ross - Outlawz (Official Music Video) ft. Jazmine Sullivan, 21 Savage

Wiz Khalifa, Sledgren & Cardo - ''Player Of The Year'' (Wiz Got Wings)

Big Boi & Sleepy Brown - "Animalz" (Official Music Video)

Juice WRLD - Burn (Official Music Video)

Russ - CHOMP 2 (Official Album Stream)

ARRESTED DEVELOPMENT - VIBE (ft. Big Daddy Kane, Cleveland P Jones & Tasha LaRae)

FRU
Lodzio miodzio Big Sleepover
Miami stick drill
Birdman i NBA Youngboy będzie słuchane, Ronny J chętnie bym posłuchał ale nie z Lil Pump'em... Big Boi też sprawdzę. Juicy WRLD zobaczymy, Wiz Khalifa czy Rick Ross to najpierw starsze rzeczy muszę nadrobić.
Mateusz Natali

U mnie Wiz od rana na pętli, a w weekend recenzja do przeczytania :)

polski rap gówno
oprócz wyżej wymienionych EP od Pnb rock, EP od drippin so pretty, EP od lil reese, album od tory lanez.
90'S
"Big Sleepover", wspólny projekt od Big Boia i Sleepy Browna Arrested Development "For The FKN Love". Rick Ross. "Richer Than I Ever Been Wiz Khalifa "Wiz Got Wings" reszta rzecz gustu.
Glon
A zatem żadnego Undergroundu jak zwykle nic nowego na Popkillerze sam mainstream da się przyzwyczaić do tego trzeba samemu szukać sobie i sprawdzać undergroundowe nowości i nie tylko.
Rakim
Nic ciekawego, same komercyjne łaki. Jednak zostanę przy undergroundzie. Może talentowo słabsi, ale na pewno bardziej szczerzy.
polski rap gówno
brak szczerości u Juice WRLD? chyba jego kawałków nie znasz
ZENEK66
PRZECIEŻ TEN IDIOTA TO NAWET NIE WIE O CZYM RAPUJĄ DO PÓKI NIE WŁĄCZY SOBIE NAPISÓW.
Glon
Arrested Development komercja no to kurwa przesadziłeś troszkę piszesz może talentowo słabsi no kurwa zajebiście znasz się na undergroundowym hip hopie tak jak na twórczości Rakima bo podpisujesz się tym nickiem słabo słabo słabo.
90'S
Chcę przypomnieć, że prawdziwy Hip Hop wciąż żyje oprócz tego że jest tu recenzja Arrested Development "For The FKN Love" to wyszły takie płyty jak 80 Empire – Anthems & Icons, Rodney P – The Future (Reloaded) znamy Mateuszu te płyty chodzi mi o te dwie ostatnie chociaż temat Rodneya P z London Posse nie jest obcy tobie Mateusz mam taką nadzieję bo chyba o 80 Empire to chyba pierwszy raz słyszymy podpowiem że są z Ontario (Kanada) na tej płycie zacni goście od Krs One'a po WC na Jonie Conorze kończywszy.
90'S
A może nowa płyta Cold 187um Mansa Musa - Above The Law Presents: The Ressurection Of Gangster Rap (2021)o tym już nie napiszecie tylko to co na czasie wychodzi przykre to ale realne droga redakcjo.
s.
Ale ta płyta RUSSa jest dojebana! Reszty jeszcze nie sprawdziłem.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>