Juice WRLD "Fighting Demons" - pośmiertny album i Juice WRLD Day w Chicago!

Dziś premiera "Fighting Demons". Na pośmiertne wydawnictwo Juice WRLD'a trafiły utwory nagrane z takimi artystami jak Justin Bieber, Trippie Redd, SUGA z BTS czy Polo G, pojawił się też Eminem.

Wczoraj w Chicago po raz pierwszy obchodzony był też Juice WRLD Day – wydarzenie zorganizowane we współpracy z fundacją Live Free 999 założoną przez matkę artysty. W jego ramach w najsłynniejszym mieście stanu Illinois odbył się szereg wydarzeń dla fanów, współpracowników oraz najbliższych artysty. Fani na całym świecie mogli oglądać transmisję z wydarzenia za pośrednictwem Twitcha.

- Niewiele rzeczy sprawiało Jaradowi „Juice WRLD” Higginsowi większą przyjemność, niż dzielenie się nową muzyką z milionami fanów na całym świecie - czytamy we wspólnym komunikacie matki nieżyjącego rapera, Carmeli Wallace i labelu Grade A. - Zostawił po sobie zadziwiająco dużo muzyki, którą jego sympatycy będą mieli okazję poznawać przez kolejne lata. Jarad był zawsze szczery w kwestii swych problemów. Wszystko, co leżało mu na sercu, wyrażał przez swoją muzykę i sztukę. Nigdy nie opuścił rodziny i przyjaciół, zawsze oferując swą pomoc. Dziś ogłaszamy premierę nowej płyty „Fighting Demons”, która ukaże się 10 grudnia. Zachęcamy wszystkich, którzy walczą z uzależnieniem czy mają problemy ze zdrowiem psychicznym, by nigdy się nie poddawali. Nadal możecie szukać darmowego wsparcia poprzez LiveFree999.org - fundację stworzoną ku pamięci Juice WRLD.

Poprzedni album artysty, „Legends Never Die”, ukazał się w lipcu 2020 i zadebiutował na 1. miejscu Billboard 200, gdzie spędził dwa tygodnie. Z płyty pochodzi 5 singli, które dotarły do top 10 listy Billboard Hot 100.
W kwietniu 2020 roku, matka Juice'a, Carmela Wallace, powołała do życia fundację Live Free 999, która ściśle współpracuje z wytwórniami Grade A oraz Interscope.

Tracklistę i odsłuch albumu znajdziecie w naszym dziale Premier Płytowych. Poniżej wydany dziś teledysk do numeru "Burn". Nad nim przypominamy nasz wywiad przeprowadzony z Juice WRLD'em w 2019 roku w Łodzi.

Juice WRLD - interview : "I had 200 songs in the vault before new album"

Juice WRLD - Burn (Official Music Video)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>