Fugees znów razem! Wspólna trasa po 16 latach

dodano: 2021-09-25 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

25-lecie kultowego "The Score" sprawia, że zmaterializuje się to, o czym fani marzą od lat... Wyclef Jean, Lauryn Hill i Pras znów staną na scenie!

Artyści udadzą się w specjalną trasę po raz pierwszy od 16 lat! Fugees rozstali się w 1997 roku, właśnie po wielkim sukcesie, który podzielił grupę i od tego czasu spróbowali połączyć siły tylko na trasie w 2005 roku - jednak potem mówili, że nie byli wówczas gotowi na prawdziwe zjednoczenie. Czy teraz doczekamy się nowego muzycznego projektu? W trakcie pop-up show, które odbyło się w tym tygodniu w Nowym Jorku Lauryn poprosiła fanów, by "oczekiwali cudu", że uda im się wyjaśnić wszystkie nieporozumienia.

Pozostaje trzymać kciuki, a póki co obserwować wieści z trasy, która obejmie USA, Afrykę oraz dwa europejskie miasta (Paryż, Londyn). Oto pełna lista dat:

22.09 – Nowy Jork
02.11 – Chicago
07.11 – Oakland
12.11 – Los Angeles
18.11 – Atlanta
21.11 – Miami
26.11 – Newark
28.11 – Waszyngton
04.12 – Paryż
06.12 – Londyn
??? – Nigeria, TBA
18.12 – Ghana, TBA

Poniżej fragment występu na koncercie w Nowym Jorku.

Sprawdź też:

Fugees "The Score" (Klasyk Na Weekend)

Lauryn Hill w Katowicach - Królowa wróciła na tron (relacja/foto)

The Fugees odrzucili ofertę reaktywacji za 90 mln $?

Wyclef Jean zdradza powody rozpadu The Fugees

Fugees (Tranzlator Crew) "Vocab" (Diggin' In The Videos #242)

Lauryn Hill zdradza, dlaczego nigdy nie nagrała drugiego albumu

Fugees Ready Or Not Live 2021 NYC

Tagi: 

reklama
s.
Nie ma chuja, nie dogadają się. Po 2-3 koncertach trasa będzie zawieszona.
90'S
Kurde mam 40 lat(w grudniu skończę), a cieszę się z tego powrotu Fugees jak dziecko które dostało najlepszą zabawkę na swe urodziny. Od początku jestem ich fanem szkoda że po nagraniu albumu Theo Score rozeszły się ich drogi, do tej pory jak słyszę kawałki Ready Or Not czy Killing Me Softly With His Song przechodzą mnie ciary po ciele słuchałem tego kiedyś w czasach kiedy wyszedł ten album zajebiste czasami wracam do tego albumu dla mnie Klasyk jeden z wielu, ale nie liczę na to że wydadzą nowy album szkoda obym się mylił.
Mobb Deep
Za darmo nie będą grali więc trasa na bank wypali. Szkoda, że nie w Polsce ewentualnie Niemcy bo by zobaczył klasyka na żywo. A tak nic ciekawego że stanów w Pl.
Kl@un Szyderca
Jak S. napisał powyżej - będę zaskoczony, jezeli dotrwają do końca trasy. Nie tyle poróżnił ich sam sukces to dwie kwestie: wielkie ego Wyclefa i jego skłonność do przypisywania sobie całości zasług i umniejszania pozostałym oraz związek Lauryn i Wyclefa, który rozpadł się z hukiem, bo Wyclef ją zdradzał na lewo i prawo. Zresztą jej utwór "Lost Ones" z jej debiutanckiego albumu czyni dość mało subtelne aluzje do całej sytuacji. I jest również pierwszym utworem na płycie (zaraz po intro) co pokazuje, jaki to był ważny temat dla niej. Sama Lauryn, przytłoczona sławą i usiłująca pozostać niezależną artystką a nie produktem przemysłu muzycznego odpłynęła trochę później, wiążąc się z z jednym z miliona synów Boba Marleya :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>