Sobel zszedł ze sceny przed czasem - szczegóły, oświadczenie i video

Wczoraj Sobel znowu znalazł się w ogniu krytyki słuchaczy po informacjach jakie dochodziły z koncertu artysty w Ostródzie. Członek Def Jamu miał zagrał jedynie 20 minut koncertu, a przez resztę czasu prosił fanów o opowiadanie żartów. Dużej części osób się to nie spodobało - obecni na wydarzeniu powoływali się m.in. na cenę biletów, która wynosiła 80 zł. Dziś manager Sobla, Jakub Żądło opublikował oświadczenie w tej sprawie oraz dołożył od siebie filmik z wydarzeń po koncercie.Sobel, jak podają obecni na koncercie, w jego trakcie zagrał jedynie 20 min materiału, nie pokazując przy tym zbyt dużego zaangażowania. Raper oprócz tego zachęcał publiczność do opowiadania kawałów, a przy graniu hitowego "Bandyty" praktycznie zostawił publice wykonanie całego numeru.

"To było 100% mnie dzisiaj. Jest mi przykro. Mówię to publicznie, bo nie jest mi wstyd za to. Mam wyj*bane w te tiktoki, zaraz będzie, że 'Sobel odpi*rdala na koncertach', bo k*rwa nie mam siły. Ludzie, to co dzieje się u mnie, dzieje się u mnie i nikt tego nie widzi. Chciałem przeprosić moich prawdziwych fanów. Ja naprawdę jestem dla was." - mówił Sobel przed zejściem ze sceny.

Dziś do mediów swoje oświadczenie wystosował manager artysty.

"Na koncercie w Ostródzie zagrano 11 utworów z szesnastu, które wykonywane są na większości naszych wydarzeń. Czas trwania koncertu wyniósł ok. godziny, z czego ponad 40 minut grania. Niestety Szymon tego dnia nie był w najlepszej dyspozycji, ale nie chcieliśmy zawieść mieszkańców Ostródy drugi raz zmieniając datę. Niedługo po zejściu ze sceny Sobel wyszedł do oczekujących go fanów i spędził z nimi niecałe dwie godziny na rozmowach, rozdawaniu autografów, zdjęciach czy też śpiewaniu a capella. Przepraszamy za zaistniałą sytuację." - pisze Jakub Żądło.

Oprócz tego otrzymaliśmy wideo z opisywanego przez managera spotkania z fanami.

Nagrania z koncertu, jak i wspomniane wideo od managera, załączamy poniżej.

@popkillerpl

Sobel śpiewa z fanami po koncercie w Ostródzie, gdzie zszedł ze sceny przed czasem. Opis całej sytuacji na Popkiller.pl ##sobel ##popkiller ##polskirap

dźwięk oryginalny - PopkillerPL

Tagi: 

reklama
Tak tak
To się gwiazdeczka zrobiła... Nie wiem jak wy, w chuju mam tego typa... Muzyka mnie nie przekonuje równiez... Ale jeżeli dalej będziecie śmigać na jego koncerty to pokażecie jakimi jesteście pizdami... Serio... Nie miał siły... Buahaha ale potem kurwa 2 h z fanami stal... I śpiewał... No w chuj profeska, pewnie potem będzie odwiedzać każdego osobiście w domu i przepraszać.... Nie nadajesz się do biznesu... Szopki odpierdalasz większe niż Edyta Górniak z doda razem... Tfu a nie raper..
Xddd
Co naje*ane w głowach mają ci którzy zostali po tym jak zszedł z nimi śpiewać...."Opluje to powiesz że deszcz", "raz w dupe to nie pedal"? Tffffuuu
Ham
Smarku nie wyzywaj ludzi od pizdy bo kiedyś wyłapiesz na ryj za takie teksty
FRU
Tak, tak. Niech sobie gościu robi co chce, tylko po chuj o tym pisać. A Popkiller się w plotek zamienił, bo się nie chce pisać o czymś istotnym. Się nie opłaca. Hajs, hajs, hajs, jak u Tedasa. Z tą różnicą, że on robi rap, a to, to nawet koło kultury nie stało. On dalej robi to co czuje, a Wy robicie tak, bo czujecie, że to da wam pieniądz.
kiep
To jest straszny kiep. Mieszam go z błotem.
Metaforyzator
Jak "Sopel "partacz nie docenia tego co ma i o to nie dba to niech się topi i spływa....
1wers
slaby news, przez takie rzeczy coraz rzadziej odwiedzam ta strone!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>