Popek i Mata razem w studiu - czyżby szykowała się kooperacja raperów?

Tuż przedSBM FFestivalem (naszą relację z festiwalu znajdziecie tutaj) na Instagramie Popka pojawiło się zdjęcie z Matą, natomiast później na Instastory Króla Albanii mogliśmy zobaczyć wspólną fotografię obu artystów ze studia. Czyżby raperzy szykowali wspólny numer?Popek i Mata pojawili razem się NOBOCOTO Studio, a wizyta raczej zakończyła się nagraniem wspólnego numeru.

Wspólne zdjęcia pojawiły się również na Instagramie Skutego Bobo, czyli nowego alter ego Młodego Matczaka, które niedawno wypuściło swój pierwszy numer. Możliwe, że to właśnie pod tą ksywką ukaże się wspólny kawałek obu panów.

Galeria

Tagi: 

polski rap gówno
dzisiaj 35 urodziny Racy. Niestety ich nie dożył. Może jakieś przypomnienie o nim?
popkiller 2.0
Boże, miejmy nadzieje, że hype na tego typu ŁAKÓW i NOSKILLI szybko przeminie i zacznał się rozwijać prawdziwi raperzy, bo na to się patrzec nie da. Jak ludzie, którzy robią wywiady z D.I.T.C. mogą popierać Matę albo promować kogoś takiego jak Michał Szczygieł? Nie widzę innej możliwości niż to, że wam za to płacą
polski rap dla dzieci
Przecież to proste, kliknięcia się liczą bo z tego jest hajs, a z D.I.T.C kliknięć nie ma. Ten portal jak przestanie promować whack'ów to prawdopodobnie przestanie istnieć. I stąd takie kwiatki że coś z USA skrytykować to można a o pl to piszą dobrze albo wcale, co wygląda strasznie komicznie. Ale co się dziwić jak te raperzyny to buce. Napiszę taki Natali że nowa płyta kciuga trochę wtórna i wgl kopia Francji to pan kciug się obrazi, nie przyjdzie na popkillery i wywiadu też nie udzieli tylko pójdzie do konkurencji, do tego rozpowie w środowisku że Natali zły i tyle.
90'S
zgadzam się z tobą człowieku jak to jest możliwe że ludzie którzy prowadzą ten portal przeprowadzają różne wywiady min. z D.I.T.C. czy też z Grandmasterem Cazem popierają takiego matę albo innego bardzo słabego tzw rapera A kto wogle ten Michał szczygieł nie znam
Rakim
To już nie jest hip hop.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>