Drake wskazuje najlepszego żyjącego rapera

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-16 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 10)

Tytuł G.O.A.T to jeden z największych komplementów dla MC. Drake, którego wielu wskazuje jako jednego z najlepszych, sam zdradził kogo postrzega jako najlepszego żyjącego rapera.Drake wskazał Rick Rossa jako najlepszego żyjącego rapera. Co ciekawe, w zeszłym roku, gdy szef OVO zdradził swoje top 5 najlepszych MC Ross nie znalazł się na liście.

Tagi: 

peiha
drake kozak raper ale żeby rick rossa propsować bez kitu
polski rap gówno
powinien powiedzieć, że GOAT to „Weezy F baby and the 'F' is for phenomenal”. jedyna słuszna odpowiedź.
X
no i się odezwało polskie rap gowienko wielki znawca rapu hahahahahahahahahahahaha powinien powiedzieć baby please go to school there your place jedyna słuszna odp.
Znawcarapu
Serio ten pterodaktyl skrzeczący najlepszym raperem? Prędzej Eminem
Kz
Dobre. Znafcy rapu komentatorzy. B U R AKI....
Kzf
dziecko znafcy piszę się przez w, dziecko wracaj do szkoły jak nie potrafisz pisać a BURAKIEM TO NA RAZIE JESTEŚ TY .......
Miami stick drill
Też uważam że powinien wskazać Lil Wayne, Eminem też na propsie ale to poziom niżej. Rick Ross da się posłuchać ma jakieś kozak tracki ale bez przesady. Kiedyś coś podobnego Drake mówił o Weezy.
wTF
kim jest k... drake ? to jakas nowa postac z batmana ?
90'S
Jestem nie końca fanem Drake'a, co z tego że pochodzi z Kanady znam lepszych raperów od niego ale nie do tego zmierzam. G.O.A.T to dla mnie np. Rakim, śp.Guru (Gangstarr), Slick Rick, Freddie Foxxx aka Bumpy Knuckles albo Nine, ale Rick Ross ok to jest opinia Drake'a chociaż dziwi mnie że w zeszłym roku było inaczej widocznie gust mu się zmienił ostatnio słucham sobie Ricka Rossa ale żeby go uznać go jako G.O.A.T to już każdego osobista opcja.
Gru
To oczywiście jego zdanie Ale dł mnie chyba się koleszka pomylił

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>