Żabson o preorderze Young Leosi - w hurtowniach brakuje szklanek

Young Leosia uruchamiając preorder EP "Hulanki" wrzuciła też pakiet ze specjalnymi szklankami, nawiązującymi do utworu "Szklanki". Jak się okazuje, sprzedaje się on tak dobrze, że... zaraz może być problem z wyprodukowaniem takiej liczby!Preorder miał trwać 2 tygodnie, jednak jak podaje na swoim Instagramie Żabson: "Chyba niedługo zamkniemy preorder Leosi ze szklankami, bo żadna hurtownia w Polsce nie posiada tylu szklanek xD. Jest grubo".

EPkę można nabyć w wersji bez dodatków oraz w wersjach ze szklankami i z t-shirtem. Zdjęcia wszystkich dodatków (w tym szklanek) znajdziecie na slajdach poniżej.

Galeria

polski rap gówno
kto to w ogóle kupuje?
immortal tech
Kupują [edit moderacji: nie ma u nas miejsca na żarty z chorych dzieci]. To zwykły zabieg marketingowy. prowadziłem kiedyś hurtownie i to nie możliwe żeby w Polsce nie było takiej, która ma na stanie raptem 5 czy 10 tys. szklanek.
immortal tech
Widze poprawność polityczna już nawet tutaj weszła. Jakie żarty z chorych dzieci? Wiadomo, że chodzi o młodych słuchaczy, którzy nie mają wyrobionego gustu muzycznego i logicznej cześci mózgu, tylko podejmują decyzje za sprawą emocji
Mateusz Natali

To napisz w ten sposób, a nie o 'dzieciach z porażeniem mózgowym' bo chyba żadnego takiego dziecka nie spotkałeś skoro używasz go w takim kontekście. Nie ma to nic wspólnego z poprawnością polityczną a jedynie z podstawowym szacunkiem i wyczuciem.

Mati Mati
Mati Mati. Się nie zesraj. Gdybyście się nie spinali o komentarze i nie moderowali ich tydzień to może narodziłaby się tu jakaś społeczność. A tak - jesteście niszowi, jak "raperzy" których lansujecie. Nawet nie jesteście cieniem starego popkillera gdzie rozkład newsów był czasem 60% USA / 40% Polska... To były czasy.
90'S
mat mati ty lepiej się nie zesraj w majty spinasz się o komentarze a co mają być takie jak na glamrapie (sprawdz to dziecko), narodziłaby się społeczność to wchodz na glamrap tam jest społeczność i to jaka. Sam jesteś niszowy a to tutaj jak to napisałeś dzieciaku lans, to od nich nie należy takie przyszły czasy gdzie dzieci mają swoich idoli co jest na czasie tzn gówno, w dzisiejszych czasach ludzie mają tak wyprany móżdżek wystarczy wejść na glamrap. Zanim powstał Popkiller był Spinner chyba nawet nie wiesz dziecko ja osobiście jestem z Popkillerem od czasów zanim powstał tzn od czasów Spinnera potem Popkiller ale mogę się z tym zgodzić że te dzisiejsze newsy na tym portalu są różne ja czasami nic nie komentuję tutaj bo rzeczywiście większość newsów tutaj nie ma nic wspólnego z rapem ale takie czasy nadeszły i na koniec rzeczywiście mogę się z tobą zgodzić dzieciaku kiedyś to były czasy nie co teraz.
immortal tech
Owszem spotkałem, tak samo spotkałem gejów, ludzi upośledzonych, otyłych itd. Natomiast rap (łącznie z ludźmi których wy podziwiacie) od zawsze używał tego typu sformułowań w zupełnie innym kontekście niż chęć wyśmiewania czyjejś choroby. Tak więc wprowadzacie poprawność polityczną i tyle, z resztą podobnie jak polscy raperzy
ja bym się nie czepiał
ja bym się nie czepiał, bo w sumie wyobrażam sobie potańczenie do tego nafukanym jak do zielonych oczu itp., ale co to robi info na popkiller???

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>