Alberto zakłada własny kanał i mówi, kiedy ukaże się jego nowy numer

Alberto poinformował wczoraj o założeniu swojego nowego kanału na Youtube #miejskajunglaTV. Raper zdradził, że planuje wypuścić na nim swój nowy numer, jednak data premiery będzie zależała od warunku, który mogą spełnić tylko jego fani."Wjedzie tam pierwszy mocny drill z klipem. Dopiero po osiągnięcia 10 tysięcy subskrybcji. Pokażcie mi, że jesteście, bo czas ruszyć szturmem na mój nowy kanał." - mówi artysta. - "Specjalnie dla Was będę wypuszczał w ch*j drillowych nowości jak i wiele innych świeżych brzmień od mojej całej ekipy z Miejskiej Jungli."

Czy oznacza to zerwanie współpracy z GM2L? Raczej nie, wygląda na to, że nowy kanał będzie służył głównie promocji artystów wspieranym przez samego Alberto bez ingerencji jego wytwórni.

"Ten kanał nie jest zwyczajny… Jest to otwarta brama dla młodych oraz ambitnych artystów muzycznych rożnego pochodzenia etnicznego, MiejskaJunglaTV to MiejskieZoo dla każdego kto ma coś do przekazania światu!" - czytamy w opisie kanału.

Na razie możemy na nim znaleźć dwa tiktokowe nagrania, snippet niewydanego numeru Alberto oraz urywki z jego występu na Czeluść Festiwal.

Tagi: 

reklama
Anonim
Dajcie se spokój z tym drillem w polsce bo to komicznie wygląda.
Patryk L.
Ale wack i pozer. Beka konkretna z opisu. Juz gdzies typ go zniszczyl piszac taki numer w 5 minut

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>