Deemz i Kuqe emocjonalnie o współpracy z Michałem Wiśniewskim

Do sieci trafiła dziś kolejna bardzo mocna kooperacja z producenckiej płyty Deemza "SAUCE". "Ślub" to kawałek z gościnnym udziałem Kuqe2115 i członka kultowego zespołu Ich Troje, Michała Wiśniewskiego. Producent i raper na swoich Instagramach emocjonalnie odnieśli się do współpracy z wokalistą."Wychowałem się na Ich Troje. To zasługa mojej mamy, która katowała mnie polskimi kasetami jak się wychowywałem w Syrii. Jestem bardzo dumny z 'SAUCE'. To jest coś więcej niż muzyka i ciekawe połączenia..." - komentuje Deemz. - "Dzięki Kuqe2115, kawał dobrej roboty! Czekam na twoją płytę z niecierpliwością. Dzięki Michał Wiśniewski, jesteś legendą i definicją prawdziwego rockandrollowca."

Dalsza część artykułu dostępna pod załącznikiem.

"Jak byłem mały, to grałem dla swojej rodziny 'koncerty' jako Ich Troje. Doszło do momentu, w któym ikona z dzieciństwa śpiewa mój refren. Jestem bardzo dumny. Sporo was na moim profilu, a nawet nie wydałem jeszcze płyty, o którą jestem pytany codziennie. Dziękuje wam za wiarę i zaufanie. Czuję się artystą, naprawdę świadomym artystą i wiem, że żadnego z was nie zawiodę. Czas, który według was mógł zostać odebrany jak zastój i siedzenie na dupie, był mi potrzebny, choć ciężki do zniesienia. Przeszedłem ciężki okres. Czułem się gotowy pokazać twórczość dawno temu, ale teraz wiem, że wcale nie. To element rozwoju, sprawdzian mojej cierpliwości. Waszej także. Niebawem rozpocznie się nowy etap dla muzyki. Moim marzeniem jest nadać ducha naszym czasom, którego dziś w moim odczuciu brakuje. Bądźcie ze mną, odwdzięczę się." - pisze Kuqe2115.

Do tego Deemz ujawnił nową datę premiery płyty "SAUCE", która pierwotnie miała ukazać się w czerwcu.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Galeria

Oj
Fajnie ale wyobraźcie sobie te historie w 2000... tylko 18l i mezo zal ze tyle się nasłuchali na swój temat
ODB RIP
Nawet po 2010 jeszcze tak było. Obecnie tamci hiphopolowcy mają więcej wspólnego z rapem niż te totalne łaki, których największą inspiracją jest Ich Troje.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>