KęKę bije kolejny rekord - tym razem w całej polskiej muzyce!

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-29 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

KęKę pochwalił się ostatnio potrójną platyną za album "SIARA". Jak potem sprawdziła strona Obliczenia i analizy w rapie raper ustanowił w ten sposób wyjątkowy rekord, który tyczy się nie tylko polskiego hip-hopu, ale i całego polskiego przemysłu muzycznego.

"Przy okazji ogłoszenia dzisiejszej 3xPlatyny wspomniałem, że jest to moja 4 z rzędu potrójna platyna i że jest to dla mnie wyjątkowe. Jak sprawdził Obliczenia i analizy w rapie jest to PIERWSZA W HISTORII POLSKIEJ MUZYKI (bez podziału na gatunki) taka sytuacja, żeby 4 albumy pod rząd otrzymały minimum 3xPlatynę. Są oczywiście artyści z Diamentowymi płytami, oraz tacy którzy mają łącznie więcej wyróżnień, ale jest to niepowtarzalna sytuacja aby ktoś utrzymał tak długą serię wyróżnień na takim poziomie." - piszę KęKę na swoim Facebooku. - "Ten post to chwalenie się. Bo chcę się pochwalić. Myślę, że mogę być dumny z tego co przy Waszej pomocy udało mi się osiągnąć. Dodatkowym smaczkiem może być fakt że większość z tych płyt Wydałem sam, pakując preordery osobiście z pokoju w domu....... Pozdrawiam mainstreamowy przemysł muzyczny."

Tagi: 

15Rachel
CO SIĘ STAŁO? Naprawcie to coś
40latek
Tak sie robi Hip Hop!
Anonim
to nie jest hip hop tylko wiejski pseudo rap
Anonim
Ale ty łep jesteś
Anonim
Matko, ludzie co wy robicie, przecież to zwykły beton jest.
o ja cie...
To niesamowite, że gość który nie potrafi rapować sprzedaje tyle płyt. Przecież to jest totalny wack. Truizmy, populizmy, banały. Brawo słuchacze w Polsce! Ludzie, wyjmijcie chuja z uszu!!!
Anonim
Ty oświecony idź słuchać swojej ameryczki nic nie kumasz to wydaje ci się ze tam to jest głęboki przekaz. A i wyjmij uja ale z dupy kolku
Anonim
Widzę partyjny przekaż w modzie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>