Bilon i Paprodziad zachęcają do poszerzania świadomości w pierwszym singlu ze wspólnej płyty

Zagadka z social mediów artystów się wyjaśniła. Bilon, Paprodziad i Szwed SWD założyli wspólny zespół Larum, który w czasie pandemii przygotował wspólny krążek. Grupa opublikowała wczoraj pierwszy singiel ze wspólnego albumu - "Świadomość" w którym wykonawcy zachęcają do poszerzania tytułowej świadomości.

Przez ostatnie tygodnie na Instagramie Bilona pojawiali się różni przedstawiciele naszej sceny m.in. Paluch czy KęKę, którzy tłumaczyli czym jest dla nich świadomość. Teraz wiadomo, że prowadziło to właśnie do premiery nowego singla.

Utwór "Świadomość" to kooperacja ekipy LARUM z mistrzem Leszkiem Możdżerem. W refrenach śpiewa młoda wokalistka Gabriela "Gaba" Kupczyk i  chór Sopocki Teatr Muzyczny Baabus Musicalis.

"Celem tego utworu jak i całego albumu jest rozszerzenie perspektywy postrzegania dzisiejszego świata, który w obliczu zagrożeń cywilizacyjnych staje się być coraz bardziej narażony na destrukcyjne oddziaływanie jego mieszkańców. Pragniemy wywołać refleksje skupiającą się na pozytywnej wibracji, dzięki której możemy zadbać o wspólne dobro i równowagę na naszej planecie. Człowiek i ziemia są jednym organizmem, projektując przyszłości nie zapominaj o tym." - tak o singlu mówią artyści.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>