Pezet komentuje decyzję rządu o dalszym blokowaniu koncertów

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-25 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Wczoraj w ciągu dnia decyzję rządu o dalszym blokowaniu koncertów ostro skrytykował Słoń, a Pezet jako jeden z pierwszych dołączył do akcji #otworzciekoncerty. Wieczorem natomiast autor "Muzyki Współczesnej" również pokusił się o kometarz w tej sprawie.

"Lubię czasem obejrzeć stand up, tym bardziej z chęcią pójdę na mecz. Zagrałbym też koncert, nie jeden, conajmniej kilka zaległych. Dlaczego? Bo tym zajmuję się od 20 lat, bo z tego żyję, bo z tego utrzymuję siebie, rodzinę itd. Z przyjemnością również zawsze korzystałem z tego rodzaju wydarzeń, udając się na koncerty moich ulubionych artystów. Kocham filmy, co za tym idzie kino, do którego w końcu mogę się wybrać. Jeśli zechcę mogę wreszcie iść na mecz, stanąć wśród 10 tysięcy innych ludzi i cieszyć się tym widowiskiem. Ba, jestem (wreszcie) zaszczepiony, ale tempo i organizację szczepień przemilczę. Może gdyby choćby tę sferę udało się lepiej zorganizować, wszystkie te wymienione wyżej aktywności wróciłyby do życia wcześniej i z mniejszą szkodą dla gospodarki, oraz portfeli obywateli. 

Chodzę więc nareszcie zjeść w knajpie, kolega zaprasza mnie na swój stand up, ktoś zaprasza mnie na mecz, a ja chciałbym bardzo móc regularnie zapraszać Was na swoje koncerty, ale nie mogę bo ktoś kto zawiaduje odgórnie tym całym syfem, chyba należy do gatunku, który ma nitkę między uszami zamiast mózgu. Zastanawiam się czy po odbywającym się od wczoraj proteście i tym moim wpisie ta niteczka choćby drgnie i pojawi się tam zalążek zdrowego rozsądku, ale i w to zaczynam wątpić. 

Ktoś kto tak ustalił status quo z ostatniego rozporządzenia jest zwyczajnie idiotą, nie da się tego ująć inaczej." - pisze obszernie raper.

Tagi: 

Anonim
Biedny pezet, co zarobił na muzyce reklamowej to teraz straci na koncertach, skończy się tak że znowu na paliwo mu nie starczy.
Bez jaj
Pezet już nie narzekaj. Głodny nie chodzisz, a i bez twoich koncertów damy radę.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>