Madlib i Logic łączą siły jako nowy duet - MadGic!

video
kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2021-04-28 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

I to się nazywa powrót z emerytury! Najpierw Logic w tym miesiącu wypuścił solowy track "Tired in Malibu", a teraz wraz z Madlibem utworzył nowy duet o nazwie MadGic. Otrzymaliśmy również pierwszy singiel z ich wspólnego projektu.

"Mars Only pt. 3" to pierwszy singiel duetu, z którego dowiadujemy się, że panowie wspólny krążek nagrali w trakcie lockdownu. Na razie nie jest dostępny na serwisach streamingowych, jednak zapewne jest to tylko kwestią czasu. Niewiadomą pozostają również szczegóły dotyczące krążka, na które również musimy poczekać.

Logic odszedł na muzyczną emeryturę po płycie "No Pressure", która nawiązywała do jego debiutu oraz spotkała się z bardzo przychylnymi recenzjami. Raper miał skupić się na rodzinie oraz streamowaniu gier wideo, których jest ogromnym fanem. 

Tagi: 

s.
Pominę fakt tego pierdolenia o "kończeniu kariery" i dupnych "powrotach"... nudne się to już robi. Kawałek spoko, generalnie Logic spoko, wszystko niby pasuje a jednak zawsze mi czegoś u niego brakuje..
XY
Ten Madlib nigdy wolnego czasu nie robi sobie czy co ciągle widzę że Madlib wydaje jakąś płytę a to z raperem a to bez ale to nie zarzut wobec niego tylko plus płyty wydaje bardzo dobre ale ciężko nadążyć nad nimi ile on już wydał i wydaje zgubiłem już rachubę ale jak do tej pory najlepszą płytą jego była pod alter ego Quasimoto - The Unseen z 2000 roku.
prz
Robi, robi, dlatego artykuł w zasadzie powinien być o tym że Logic nawinął na bicie Madliba z 2006 (Rappcats pt. 3)
XY
Przed chwilą ogarnąłem to ile Madlib wydał od 1996 do dziś produkcji (Studio Albums Collaboration Albums EPs Compilations Albums Bootlegs Projects Remixes Series Soundtracks Singles)to ponad 100 płyt.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>