Ogórek w TVP: "Sokół jest autentyczny, Mata trochę ściema"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-08 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Magdalena Ogórek, prezenterka TVP, a w 2015 roku kandydatka na prezydenta, w programie "W Tyle Wizji" skrytykowała twórczość Maty, zarzucając mu, że jego teksty pisze mu ojciec oraz chwaląc przy tym Sokoła. Warszawski weteran odniósł się już w żartobliwy sposób do "propsów" pani Ogórek w swoim wpisie na Facebooku.

Podczas rozmowy z Wiktorem Świetlikiem o kanonie szkolnych lektur Magdalena Ogórek zaczepiła o temat hip-hopu i Maty.

"Jak teraz raperom ojcowie piszą teksty… Nie pokazuję palcem, broń Boże, Maty... Znaczy nie powiedziałam tego." - drwi Ogórek.

"W tej szkole jeszcze jakoś się czyta. Nie każdy sobie radzi później z pisaniem" - kontynuuje Świetlik, nawiązując do liceum Batorego do którego uczęszczał Mata.

"I tak musi uzupełniać później wersy. Słabo trochę. I to jest z drugiej strony takie trochę przykre. Rap jest gatunkiem, który zasługuje na uwagę i pal licho teksty, ale mamy takich wykonawców rapu, gdzie teksty ruszają człowieka. I zobacz, taki Mata nie umie sam sobie napisać tekstu, a taki Sokół sobie poradził." - mówi prezenterka.

"W rapie są moim zdaniem dwa nurty, które są inne niż te, które się opisuje. Jest rap, którego dla mnie uosobieniem jest Peja i to jest muzyka ulicy i jest rap z liceum Batorego. Mi nie przeszkadza, że liceum Batorego tworzy hip-hop, tylko moim zdaniem on oddaje w dużo mniejszym stopniu emocje tysięcy młodych Polaków niż ten uliczny." - dodaje jej rozmówca.

"Sokół jest autentyczny, a Mata trochę ściema." - kończy Magdalena Ogórek.

Dziwią miłe słowa Magdaleny Ogórek w kierunku Sokoła, który żartobliwie potraktował prezenterkę w swoim numerze "MC Hasselblad". Raper zresztą skomentował całą sytuację na swoim Facebooku, gdzie nawiązał również do swoich wersów.

"Słuchajcie, bo serio, nie wiem na co się nastawiać i w razie co muszę się jakoś przygotować do sytuacji. Zaśpiewa mi Magda ten chórek na waleta czy nie? " - pisze Sokół.

Słuchajcie, bo serio, nie wiem na co się nastawiać i w razie co muszę się jakoś przygotować do sytuacji. Zaśpiewa mi Magda ten chórek na waleta czy nie?

Opublikowany przez Sokóła Czwartek, 8 kwietnia 2021
Wola
Mata mi dynda calkowicie, ale jakim trzeba byc idiota lub swiadomym manipulantem, zeby pomylic (lub "pomylic") pisanie za kogos tekstu (tzw. ghostwriting) z konsultacja prawna pod katem tego jak komus pojechac, zeby nie zostac za to pozwanym. I najlepsze, ze hipokryzje Macie zarzuca pani, ktora najpierw wlazila w tylek komuchom z lewa, a potem bez mrugniecia zaczela wchodzic w tylek katokomuchom z prawa. Tylko w tvp takie cuda.
j52
Magdalena Ogórek ; niby zaczyna karierę , ale już chyba wie, że za dwa lata będzie musiała szukać nowego mecenaska dyktatorka
RPS
dlaczego ogórek ***** jest? dlatego
mata z tatusiem KO
Dobra ale Sokol jej pocisnal na poziomie dziecka z podstawowki, ze no he he chorek na waleta
Że co xd
Przecież to nie był żaden pocisk w jej strone
Prawdziwy Polak
Jeśli Ogórek tak mówi to znaczy że jest odwrotnie! "Mata jest autentyczny, a Sokół trochę ściema."
Koles
Który to ten ogórek :D ?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>