Mata przerywa ciszę - "Patoreakcja" i diament za "Patointeligencję"

To się nazywa powrót! Rok po wydaniu "100 dni do matury" i w momencie zdobycia diamentu za głośną "Patointeligencję" Mata wypuszcza numer nawiązujący do swojego hitu - bangerową, komentującą rzeczywistość i szum medialny wokół rapera "Patoreakcję", której towarzyszy równie mocny klip, w którym widzimy Kubę Wojewódzkiego, Martę Linkiewicz czy nawet nasze popkillerowe statuetki.

W kawałku możemy usłyszeć wstawki wypowiedzi Zbigniewa Stonogi czy Tomasza Knapika, a sam Mata atakuje w nim TVP oraz Jacka Kurskiego , celebruje swój sukces czy komentuje problemy swojego ojca z polską władzą.

Imponujący klip wyreżyserował Maciej Buchwald, natomiast jego postprodukcją zajęło się studio Platige Image pracujące wcześniej m.in. przy netflixowym Wiedźminie.

Tagi: 

s.
"Oficjalnie pozamiatał" - nooo. Jest kurwa zajebisty, nie ma co. W tej zwrotce (części) jak oceny wymieniał to jebłem ze śmiechu :) pozdro w chuj!
Anonim
Wez sobie to do serca I nie rób Rapu dziekuje
Ruspect
Słabe w ch. j. Co to ma wspólnego z rapem?
nieinteresujsie
a co ty masz wspólnego z rapem pajacu, jak ogląda i słucha tego tyle osób to o czymś to świadczy
Anonim
No. Świadczy że społeczeństwo to banda jebany baranów usłyszała dwa nazwiska i zrobili z chłopa wieszcza narodowego
cli
"Chciał posłać do wojska mnie Jakimowicz Mój ziomo się zna z twoim synem, więc co ty pierdolisz" Najlepszy pancz w całym kawałku !!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>