Berson dziewiątym Młodym Wilkiem Popkillera 8!

video
dodano: 2021-03-07 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Berson ('95) - "Palę se topa jak Żelbeton Solo" - tę linijkę Frostiego o tegorocznym Młodym Wilku z numeru "Nic za darmo", i nie tylko, zna każdy fan ekipy SP ZOO. Berson to reprezentant Warszawy i członek Def Jam Recordings Poland. Jego zeszłoroczna współpraca z Atutowym zaowocowała serią różnorodnych singli spiętych potem w EP-kę "Żelbet". W tym roku raper szykuje solowy, legalny debiut "ŻELBETON SOLO".

Charyzma - pierwsze słowo, jakie kojarzy się z rapem Bersona, czyli cecha, której nie może zabraknąć żadnemu porządnemu MC. Raper pierwsze kroki stawiał na kanale SP ZOO 6 lat temu jeszcze pod ksywką Don Beron. Na swoim koncie ma dwa nielegale "JOSEF" i "BOBON", a większy rozgłos uzyskał wraz featuringiem u Kaza Bałagane na "Polsce Gotówkowej" i podpisaniem kontraktu w Def Jamie. Późniejsza współpraca z Atutowym okazała się strzałem w dziesiątkę. Bery pokazał, że potrafi się pokazać na każdym podkładzie, a nawet na nowych brzmieniach nie traci klasycznego pazura i sznytu.

Wystarczy odpalić sobie drillowego "Gattuso" czy nostalgiczny "Plan", by przekonać się, że reprezentant Def Jamu ma spory potencjał. Mocny wokal i prosty, ale dobitny styl sprawiają, że Berson sunie po uk-drillowych bitach jak czołg, pokazując jak przenieść modne uliczne brzmienia w nasze warunki.

PREORDER PŁYTY POPKILLER MŁODE WILKI 8

#PopkillerMłodeWilki8 #dowhatmovesyou

Partnerami akcji Młode Wilki są: Mobile Vikings, Def Jam (wydawca albumu), UrbanCity (partner odzieżowy)

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w akcji to koniecznie sprawdzaj instagramowy profil Młodych Wilków gdzie publikować będziemy sporo podpowiedzi i subskrybuj kanał na YT, na którym spora garść materiałów video z tegorocznej edycji! Więcej materiałów na kanale PopkillerTV Plus, subskrybuj by nie przegapić.

eloktopl
jakiej polsce gotowkowej XD na digital scale music maja numer
swag
na polsce gotówkowej też jest feat od bersona
Anonim
Nie pasuje mi ten typ
w
najczęstszy błąd raperów. nie ma czegoś takiego jak żelbeton chyba że chodzi o beton i żel. albo żelbet albo żelazobeton. :P

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>