Paluch o Tymku, Białasie, Alberto, Kizo vs Popek, diamentowych płytach

Paluch zorganizował na swoim Instagramie obszerne Q&A, w którym m.in. wskazał najlepsze polskie krązki 2020 roku, ujawnił, które jego albumy zbliżają się do zdobycia diamentowej płyty oraz wypowiedział się na temat twórczości paru innych raperów - m.in. Tymka, Szczyla, Piha czy Alberto. Raper zdradził również czy ciekawi go walka Kizo i Popka na Fame MMA.

Szef BOR znany jest z tego, że bacznie śledzi scenę. Wczoraj spropsował młodych zawodników m.in. ZetHę, Szczyla, Tymka czy Alberto, ale nie zabrakło również dobrego słowa dla raperów z dłuższym stażem. Białasa okreśił jako jednego z najlepszych MC w Polsce, natomiast Piha nazwał klasykiem, wspominając przy okazji wspólny numer z płyty Palucha, "Bezgranicznie oddany".

Raper zdradził również, że jego krążki "Czerwony dywan" i "OKO" najprawdopodobniej zdobędą w tym roku status diamentowej płyty.

Jeden z fanów zapytał się Poznaniaka, czy ciekawi go walka Popka i Kizo, na co raper odpowiedział: "Tak. Dwóch znajomych się będzie prało w klatce. Powodzenia dla obu"

Paluch wskazał 4 najlepsze polskie rapowe albumy z 2020 roku. Wśród z nich znalazły się: "Pachnę ogniem" Lukasyno, "77747mixtape" Okiego, "PLEŚŃ" Guziora i "Stamina" Gedza.

Poniżej załączamy pełną galerię screenów z tego Q&A.

 

Galeria

Tagi: 

reklama
Koles
Ten alberto jest slaby co tam niby widzisz dobrego paluch na prawde ci sie to podoba bo nie wierze ? Przestan wlazic wszystkim w dupe !
Anonim
Wiesz co to właśnie zdanie patusie czy nie ogarniasz takiego sformułowania?
Killarmy
Paluch najbardziej zakłamany popowiec w Polsce.
s.
no też mnie odpowiedź o Albercie zaskoczyła.
s.
O kizo w skumie też
Anonim
Paluch potężny gangster, typ ze 40 lat, żona dzieci i w necie piszę do 20 lata ,,zamknij mordę parówą" bo mu się muzyczka nie podoba i multi nie jest uliczny no a paluch w chuy mocny OG. Wyznacznik się znalazł, youtuberzy nie mogą, a byli listonosze-menele mogą se partyjny przekaz nagrywać? Impotenci też mogą nagrywać i strugać ulicę? Konfidenci też co? Bo mamy w pl takich, mamy nawet combo że impotent i jednocześnie konfident a o nich nikt bólu nie ma tylko o dzieciaka co se kiedyś w gierki grał i to wrzucał. Multi muzycznie jest cienki ale nim się nie interesuje i tyle a morda palucha z lodówki wyskakuje, no i jest osobnikiem o wątpliwym ilorazie a ten jego skład to clowny. Prawdziwy ból kciuka wynika z tego że on w ten sam target celuje co multi, widać dobrze po urządzaniu zabaw dla dzieci na insta jak ta.
nigga69
Stracilem szacunek do palucha gdy nagral z tymkiem, pluje na takie pozerstwo

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>