Przyłu o płycie VNM-a: "Jedna z lepszych rzeczy jakie ostatnio słyszałem"

Niedawno ReTo chwalił najnowszy singiel Bisza. Wczoraj natomiast Przyłu spropsował najnowszą płytę VNM-a "EXIT2020" oraz wskazał swój ulubiony numer, który się na niej znalazł. Oprócz tego Młody Wilk zeszłej edycji specjalnie dla nas rozwinął swoją entuzjastyczną opinię o najnowszym krążku Venoma.

"Przesłuchałem właśnie płytę w całości i to jedna z lepszych rzeczy jakie ostatnio słyszałem" - pisał wczoraj Przyłu o "EXIT2020". Wskazał przy tym też swój ulubiony kawałek, którym okazała się "Zieleńsza" z K-Leah. - "A ten numer trafił do mnie okrutnie, utożsamiam się z tym gównem. Trzymam kciuki i pozdrawiam."

VNM udostępnił wypowiedź Przyłuca na swoim profilu, a we wczorajszym wywiadzie z Hirkiem Wroną w ramach naszego Magazynu opowiedział jak wygląda szacunek młodszego pokolenia do jego twórczości, przytaczając sytuację jakie mu się przytrafiły z ReTo i Okim.

Dziś poprosiliśmy również reprezentanta QueQuality o rozwinięcie swoich pozytywnych odczuć wobec "EXIT2020": "VNM udowadnia tą płytą, że jest w Polsce w j**anej czołówce, serio bardzo mi siedzi ten album. Mój lot, a niektóre przekminki słowne wjebały mnie w fotel, tak jak w 2015, gdy wydawał 'Klaud N9jn', kiedy na fali były różne gry słowne i zabawy hashtagami."

Poniżej znajdziecie wczorajszy odcinek Magazynu, czyli wywiad Hirka z VNM-em, a pod nim wspomniane propsy od Przyłuca.

Galeria

Tagi: 

w
przyznam że single z YT mi nie siadały, ale po kilku przesłuchaniach płytka najlepsza od wielu lat.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>