Royce da 5'9": "Jestem trochę zawstydzony nominacją do Grammy"

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-15 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Tegoroczne nominacje do Grammy wywołały spore kontrowersje, od braku jakiejkolwiek nominacji dla The Weeknda po mocno oldschoolowe wybory w kategorii Best Rap Album. Jednym z nominowanych w tej kategorii jest Royce da 5'9" ze swoim albumem "The Allegory". Raper przyznał ostatnio w wywiadzie u Ebro Dardena, że czuje się zawstydzony tym wyróżnieniem.

"Nie będę kłamał, czuję się w tej sytuacji dobrze. Jestem też trochę zawstydzony, ponieważ wcześniej należałem do osób, które szerzyły opinię: 'Jebać Grammy'. W tym roku jest wręcz przeciwnie, jaram się większością nominacji." - mówi Royce. - "Ta nominacja to okazja, żeby spojrzeć na różne rzeczy z innej perspektywy. Na przykład, kiedy widzę innych artystów, narzekających, że zostali pominięci myślę sobie 'Okej, a więc tak wyglądałem'. Na przyszłość wiem, że nie warto się zachowywać w ten sposób, ponieważ to słabe, jak nie cieszysz się szczęściem innych."

Tegoroczna gala Grammy początkowo miała się odbyć 31 stycznia, jednak ze względu na pandemię jej data została przełożona na 15 marca.

Tagi: 

Jebać popkiller niech żyje hiphop pl.
Wiesz co autorku tego newsa znasz się na rapie no chyba nie kiedyś popkiller był lepszy a teraz pełna cenzura to się kurwa skończy dla was panowie już niedługo

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>