Bedoes komentuje i wyjaśnia pomyłkę Empiku

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-01-12 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Premiera płyty Bedoesa i Lanka "Rewolucji Romantycznej" odbędzie się w ten piątek, a preorderowicze mieli otrzymać swoje egzemplarze w czwartek. Okazało się dzisiaj, że osoby, które zamówiły przedpremierowo album na empik.com już wczoraj otrzymały płytę, co spotkało się z niezadowoleniem części fanów. Bedoes na swoim Instastory przyznał, że stało się tak wskutek pomyłki Empiku.

Bedoes przeprosił fanów za sytuację oraz zdradził, że wersja płyty, którą zamówili ludzie przez empik.com, różni się znacząco od wersji preorderowych dostępnych na stronie SBM. Przede wszystkim wydawnictwa mają inne okładki oraz różnią się zawartością. Szef 2115 przyznał, że sytuację spowodował błąd systemowy Empiku oraz załączył maila, który otrzymał od firmy (jego treść dostępna w galerii poniżej).

Ponadto raper zapowiedział zagęszczenie ruchu na kanale 2115 GANG, na którym ukazał się wczoraj numer "Bukiet Białych Róż". Może to oznaczać, że w końcu 2115 stanie się sublabelem SBM, jak to było zapowiadane już dawno. Bedoes zdradził też, że wspomniany kawałek jest oczkiem skierowanym do fanów, którzy śledzą go od początków kariery, oraz hołdem dla zmarłego przyjaciela raper z Bydgoszczy, Łowicza.

Galeria

Tagi: 

kasiatoja
ej ale jak ja bym wcześniej dostała to bym nie narzekała xD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>