Deemz ujawnia kulisy niedoszłych współprac z zagranicznymi gwiazdami

Deemz był gościem wydanego dzisiaj podcastu Hypetalk Shuffle, który prowadzą współorganizatorzy Clout Festival, Kagz i Leo. Producent zdradził sporo szczegółów dotyczących jego pierwszej płyty producenckiej "Sauce", w tym ujawniając, że jednym z gości będzie Kuban. Oprócz tego członek Def Jam opowiedział o paru próbach podbicia zagranicznego rynku, wspominając o niedoszłych współpracach z Ufo361, DaBabym czy Bluefacem.

Płyta "Sauce" ukaże się w pierwszym kwartale przyszłego roku oraz ma znaleźć się na niej ponad 20 numerów. Producent nie zdradził, czy usłyszymy wśród gości jakąś zagraniczną ksywkę, ale ujawnił, że na albumie pojawi się mało aktywny Kuban

Drugim bardzo ciekawym wątkiem były współprace z zagranicznymi artystami, które nie doszły do finalnego skutku. Okazało się, że w kawałku "Gucci Mane" z Bedoesem i Multim miał pojawić się niemiecki MC, Ufo361, jednak ten nie chciał singla w formie klipu oraz zażądał 14 tysięcy euro za gościnkę, co wtedy było dla Deemza zbyt wysoką kwotą. Innym raperem z którym producentowi udało się złapać kontakt był reprezentant Zachodniego Wybrzeża, Blueface. Deemz skontaktował się z DJ-em rapera, gdy ten był po wydaniu hitowej "Thotiany", jednak po wysłaniu prevek polski producent nie otrzymał już odpowiedzi zwrotnej.

Zdarzyło się też, że to Deemz zastopował publikację kooperacji. Tak się stało w przypadku współpracy z włoskim raperem Capo Plazą i jego producentem AVĄ, ponieważ zmiany, jakie włoski duet poczynił w bicie, nie spodobały się Deemzowi. Mimo to, producent jest zadowolony z nawiązania kontaktu oraz liczy, że jego współpraca z AVĄ się powtórzy.

Ze wszystkich niedoszłych kooperacji, Deemz najbardziej żałuje tej z DaBabym i Torym Lanezem. Doszła ona do takiego stopnia, że producent otrzymał na Instagramie prevkę numeru, ale publikacja została wstrzymana. Członek Def Jamu liczy, mimo wszystko, że kawałek kiedyś się ukaże.

Poniżej możecie posłuchać całego podcastu z którego dowiecie się jeszcze m.in. o tym jak producent trafił z Syrii do Polski oraz produkcją jakiego gatunku zajmował się na początku kariery.

Tagi: 

Hzrd
Niech on lepiej zostawi tą muzke i wezmie się pożądnie do treningów, żeby znowu kontuzji nie złapał bo Real bez niego gra piach..
Real HH 90
Ależ mi to gwiazdy zagraniczne pełny komercyjny mainstream wszak to muza dla ludzi wychowanych na necie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>