The Game wskazuje jedynego przeciwnika w Verzuz Battle, z którym mógłby się zmierzyć

Zainicjowany w tym roku przez Timbalanda i Swizz Beatza format, w którym raperzy prezentują przed sobą najlepsze momenty ze swojej dyskografii, bardzo przypadł do gustu fanom hip-hopu. Niedawno podczas takiego wydarzenia swój wieloletni konflikt zakończyli Jeezy i Gucci Mane. Jak sie okazało, ta bitwa zainspirowała The Game'a. Raper w programie "L.A. Leakers" na kanale Power 106 zdradził, że byłby chętny na udział w Verzuz, pod warunkiem, że stanąłby przed nim wybrany przez niego MC.

The Game wskazał 50 Centa, z którym skonfliktowany jest od wielu lat. Raper przyznał, że publiczne pogodzenie się Gucciego i Snowmana podsunęło mu ten pomysł: "Ta sytuacja dała mi do zrozumienia, że jest nadzieja na to, że kiedyś ja i 50 się pogodzimy. Myślę, że 50 poczuł to samo, oglądając tę bitwę."

Później raper przyznał, że od sławnej strzelaniny w 2005 roku, która była zalążkiem wieloletniego beefu, on i szef G-Unit rozmawiali tylko dwa razy, jednak ani razu nie była do głębsza konwersacja, która prowadziłaby do jakiegoś konsensusu.

Na końcu The Game zdradził, że, mimo braku oficjalnego ogłoszenia, już szykuje się do pojedynku oraz, że ma już gotową listę 25 numerów z którymi mógłby wystąpić. Reprezentant LA spropsował też twórczość 50 Centa, mówiąc, że ten mógłby wyjść do pojedynku, grając "Get Rich Or Die Tryin", od początku do końca.

Tagi: 

Rakim
Jak oni się pogodzili, był nawet wywiad z The Game

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>