Tede zdradza dlaczego nie dał swoich archiwów do filmu "Skandal"

W drugiej części Q&A promującego reedycję "3H: Hajs Hajs Hajs", Tede i prowadzący przenieśli się z mieszkania do piwnicy rapera. Pomijając same pytania od fanów, szef NWJ pokazał różne archiwalne zbiory i kasety z czasów Warszafskiego Deszczu. Jak się okazało, do tych zbiorów chcieli dostać się twórcy dokumentu o Moleście, jednak Tede nie udostępnił ich reżyserowi.

Powód nieopublikowania prywatnych materiałów Tedego był prosty. Raper ma nadzieję, że powstanie jeszcze dokument o jego twórczości i osobie, i wtedy te materiały zostałaby wykorzystane. 

Oprócz tego, raper pokazał parę fantów ze swojej piwnicy, m.in. płaszcz, w którym wystąpił w klipie do remiksu "Puszera" Hifi Bandy, czy płytę "3H" w śladach. Tede jest również posiadaczem pierwszej płyty Warszafskiego Deszczu w śladach, jednak nie ma zamiaru jej wznawiać i nie dopuści na razie, żeby ktoś inny się za to zabrał.

Poniżej możecie obejrzeć wspomniane Q&A.

Liroy: "Antyterroryści aresztowali mnie na scenie w trakcie koncertu!" (Tourbus S02E01)

s.
Jaca zawsze wiedział co jest 5. Co by o nim nie gadać to rozkminił rap scene jako pierwszy.
Anonim
Cała ta jego wielka rozkmina się sprowadza to faktu że jako pierwszy skopiował niektóre patęty z USA, poza tym to szkoda gadać, wack i konfident co przed chwilą nawijał że wychowało go podwórko.
Gal Anonim
*patenty. Nie ma za co
szast_prast
Chłop napisał patęty", czy ja dobrze widzę??:))
Anonim
Wielkie rzeczy, mniejszy wstyd zrobić jeden błąd gramatyczny niż słuchać impotenta konfidenta i se wkręcać że to potężny raper gangster najlepszy w polsce.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>