Mor W.A. szykuje nowy projekt? Zespół szuka producentów do współpracy

Ursynowska ekipa bardzo długo pozostawała nieaktywna, a emigracja Łyskacza uniemożliwiała regularne działania - fani mogli posłuchać pojedynczych wspólnych strzałów oraz koncertu na 20-lecie grupy. Wszystko jednak wskazuje na to, że autorzy klasycznego "Dla Słuchaczy" wrócili do studia, i to na dłużej.

Jednym z sygnałów, że ekipa wraca do regularnego nagrywania jest niedawno opublikowane przez Łyskacza zdjecie, na którym widzimy cały zespół w studiu u Klimsona, a pod nim podpis: "Nowe rzeczy, nowy klimat." Drugim jest post Wigora na Instagramie, w któym raper zaprosił bitmejkerów do wysyłania swoich paczek na podanego maila, przyznając, że ekipa Mor W.A "szuka bangerów na nowy projekt".

Widać, że nagrywanie nowego materiału jest w bardzo wczesnej fazie, jednak za parę tygodni lub miesięcy może dojść do oficjalnego powrotu grupy po wielu latach. Poniżej przypominamy też nasz wywiad z Mor W.A. zrealizowany w 2018 roku przy okazji koncertu na 20-lecie, a także zarejestrowane wówczas wykonanie "Dla Słuchaczy".

Mor W.A. "Dla Słuchaczy" (Live 2018 - Stagekiller #1)

Tagi: 

Real HH 90
ZAJEBIŚCIE ZAJEBIŚCIE ZAJEBIŚCIE!!!!!!!!!!!!!
o ja cie...
Pierwszy album chłopaków "Morwa drzewo" katowałem aż zajechałem kasetę. Sztos w opór. Ale teraz, po tylu latach to co oni mogą dać świeżego zwłaszcza, że technicznie wszyscy trzej są co najwyżej przeciętni? Chłopaki, dajta spokój.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>